Assassin's Creed: Revelations (PC)

ObserwujMam (300)Gram (90)Ukończone (251)Kupię (61)

Lista problemów z Assassin's Creed: Revelations (PC)

Masz jakiś problem z grą Assassin's Creed: Revelations i nie wiesz jak go rozwiązać? Skorzystaj z GIERUNKOWSKAZU, specjalnego systemu, w którym szybko i łatwo zamieścisz pytanie, jak i znajdziesz odpowiedź. Jeśli chcesz zamieścić swój problem skorzystaj z poniższego przycisku. Upewnij się jednak wcześniej, że posiadasz darmowe konto w portalu i jesteś zalogowany.

Dodaj problem

lukasznuc   @   21:44, 16.10.2013

Mam problem z otworzeniem ACRa. Przeinstalowywałem Uplay i samą grę, ale nic to nie dało. Pomóżcie

czytaj odpowiedzi (1)
kartonWP   @   01:22, 23.07.2017

Skrót problemu: Strasznie się tnie

Zainstalowałem grę i kiedy wszedłem do gry już na samym wejściu zaczęła się ciąć pomocy!!!

czytaj odpowiedzi (1)
darthakir   @   18:07, 26.11.2011

Rozdział:   -
Poziom:   -
Misja:   -

Jak odblokować trzecie (tak dobrze mówię TRZECIE) odzienie (menu->wyposażenie->odzienie) bo jest jedno za ukończenie 9 sekwencji drugie za 5 sekwencje Desmonda a trzecie?

Swoją drogą ubi powinno pokazywać za co to się dostaje a nie człowiek w nieświadomości tkwi

czytaj odpowiedzi (3)
dormei   @   14:50, 27.11.2011

Rozdział:   -
Poziom:   -
Misja:   -

Witam ma problem z odtworzeniem wspomnienia desmonda(to takie dodatkowe wspmnienia) na wyspie animusa gdy do niego wchodze gra się wyłącza.Prosze o pomoc.A i jeszcze jedno czy moźna grać altairem?

czytaj odpowiedzi (4)
Jarek..2121   @   21:42, 21.12.2011

witam mam problem z cieciem sie z tej gierki mam kompa 2gb ram 3ghz procek 2 rdzenie i 512 karte graficzna i na najnizszych ustawienaich grafiki tnie mi sie na zasadzie cos w rodzaju "siepania" tymczasem kumpel tez ma tą gre ma kompa 2gb ram 2ghz 2rdzen procek i 256 grafiki i na srednich nic mu sie nie ...czemu tak...czy az takie znaczenie ma tu windows (ja mam 7 kumpel xp) prosze o odpowiedz z góry dzieki:)

czytaj odpowiedzi (8)
XxGhostekxX   @   16:14, 09.01.2018

Rozdział:   Początek
Poziom:   1
Misja:   Początek

Skrót problemu: Zacinki

Witam od razu po zainstalowaniu gry zaczęła się ona zacinać próbowałem zmniejszyć ustawienia na maksa potem zwiększyć ale nic reinstalacja też nic nie dała a mój sprzęt to

Platforma:PC
Procesor:Intel(R) Core(TM) i5 - 7400 CPU @ 3.00Ghz
Grafika: GeForce GTX 1050 Ti
RAM: 8GB
System:Windows 10 Home
Ekran2560 x 1080, 60Hz

Proszę o jak najszybszą pomoc

czytaj odpowiedzi (10)
Cesai   @   21:01, 21.01.2017

Rozdział:   2
Poziom:   5
Misja:   W obronie

Skrót problemu: czarny ekran

Witam
Mam taką sytuację: zaczynam wspomnienie pod kryjówką assassynów pod więżą misja polega na tym żeby wspiąć się na tą wierzę. Po zejściu z niej podbiega assassyn informując o atakach z dwóch stron. Yusuf po drodze pokazuje Ezio zjeżdżanie na linie za pomocą ostrza z hakiem. Po dotarciu do Galaty Yusuf udaje się do Wielkiego Bazaru. Ezio natomiast ma udać się do assassyna na dachu. Po dotarciu do niego i cut-scence włącza się ekran ładowania po czym wyświetla się cały HUD ( mapka, hp, wyposażenie ogólnie interfejs), ale ekran cały czas jest czarny z prostokątem na środku. Mogę się poruszać Ezio widać to po mini mapce, ale nic nie widzę. Gdy próbowałem jeszcze raz, ale z pominięciem tej cut-scenki jest obraz, ale nie ma pokazanej misji na mapce. Chcę też dodać, że nie mogę włączyć menu pod Esc. Próbowałem w inny sposób : gdy miałem iść do tego assassyna na dachu przed tą misją wyszedłem na wyspę Animusa ( mając 5 fragmentów danych) i chciałem wejść we wspomnienie Desmonda jednak sytuacja się powtarza.

czytaj odpowiedzi (1)
Leme   @   09:38, 08.11.2017

Misja:   Wieża Panny

Skrót problemu: brak możliwości odnalezienia Klucza

W misji Wieża Panny trzeba odblokowywać kolejne dźwignie, jedna z nich otwiera bramę, przez którą trzeba się przedostać. Mimo wielu prób nie jestem w stanie tego zrobić, bo Ezio powinien wskoczyć na drążek zaraz za bramą i z niego zeskoczyć do środka, a on odbija się od drążka tak, jak gdyby była to pusta ściana. Resetowałam grę, resetowałam wspomnienie, nic. Ktoś wie co z tym zrobić? Z góry dziękuję.

czytaj odpowiedzi (1)
Rogi2   @   13:36, 17.03.2012

Misja:   zaliczenie misji złodziei

Mam problem z przenurkowaniem 30 m.
Przenurkowałem je na raty (na raz da się najwyżej 13m)
i mi nie zaliczyło. Opierałem się o wskaźnik mini mapy- ten co mówi , ile ci zostało liczb do zadania lub wyznaczonego punktu (założyłem , że to metry).
Czy coś zrobiłem , źle czy to polecenie wprowadza w błąd?

czytaj odpowiedzi (4)