The Elder Scrolls V: Skyrim (PC)

ObserwujMam (580)Gram (360)Ukończone (323)Kupię (100)

Problem z The Elder Scrolls V: Skyrim (PC)

Dodał Ravnarr   @   11:13, 10.01.2012

Misja:   Najlepszy przyjaciel Deadry

Jest misja, w której niedaleko jednego z miast zaczepia nas na trakcie... pies. Należy on do jednego z deadrycznych bogów i trochę pokłócił się z panem. Należy go odeskortować do kaplicy wspomnianego boga a pies ma wskazywać nam drogę. Problem w tym, że on nie chce ruszyć się z miejsca, gdzie go spotkaliśmy, a na mapie cel misji jest zaznaczony właśnie w miejscu, gdzie on siedzi. To jakiś bug czy trzeba jakoś zmobilizować psiaka do ruszenia się z miejsca?

Dodaj Odpowiedź
Odpowiedzi:
0 kudosFox46   @   13:03, 10.01.2012
NIe musisz go brać ze sobą wystarczy że sam zrobisz tam szybka podróż , no i musisz mieć minimum 10LVL, bo potem masz dosyć trudnych magów (wampiry).

Jeżeli nie masz odkrytej tej lokacji to to Barbas powinien sam zacząć cię prowadzić, jeżeli jednak nie chce on iść to radzę odpisać i spróbować ponownie. Jeżeli i to nie zadziała . Mam nadzieje że masz odblokowaną lokację "Hańba Haemaru" w górach nieopodal Invarstead
Jeżeli nie to nim zaczniesz wykonywać te misje lepiej pierw odwiedź tę lokację (odkryj) wtedy problem z bugiem zniknie bo zrobisz szybką podróż i Barbarus od razu już tam z tobą będzie nawet jak za tobą nie chciał wcześniej iść
tu masz mapę jakbyś nie wiedział
0 kudosAlexGames   @   13:06, 10.01.2012
Kochany zwierzaczek Clavicusa się zagubił? Dumny
Z tego co udało mi się wywęszyć to Barbas czasami zatrzymuje się gdy w pobliżu są wrogowie, a jego AI nie potrafi znaleźć do niego ścieżki.
Poszukaj czy w pobliżu nikogo nie ma. Jeśli nie ma, to spróbuj wczytać stan gry. Czasami to pomaga Skyrimowi ogarnąć świat.
0 kudosRavnarr   @   14:30, 11.01.2012
Wrogów nie ma, grę wczytałem od nowa, psiak dalej siedzi na tyłku i merda ogonem.
0 kudosAlexGames   @   22:04, 11.01.2012
No to w takim razie może rzeczywiście pomóc rada Fox'a o szybkiej podróży Uśmiech