Forza Horizon 4 (PC)

ObserwujMam (10)Gram (5)Ukończone (0)Kupię (2)

Wywala do pulpitu podczas gry - Forza Horizon 4 (PC)

Dodał Kuba-   @   15:31, 29.12.2018

Gdy pogram w Forze tak z 10-15min to mi wyskakuje na sekundę czarny ekran i wywala grę. Nie wyskakuje żaden błąd i gdy znów wchodzę na Forze to normalnie się odpala i znowu po 10-15min grania zaś wywala do pulpitu.
Moje specyfikacje to:
Intel core i7-6700HQ
Nvidia Geforce Gtx 960m
Sk Hynix 8gb ram ddr4
A i jeszcze mam wszystkie sterowniki zaktualizowane i próbowałem reinstalować grę i dalej to samo.

Dodaj Odpowiedź
Odpowiedzi:
0 kudosDirian   @   20:55, 29.12.2018
Nie jesteś pierwszą osobą, która zgłasza ten błąd. Podobno gra zaczęła się crashować po wprowadzeniu dodatku Fortune Island. Mi póki co tylko raz wywaliło grę i niby później wyszedł (kilka dni temu) kolejny patch, który to naprawił.

Jeśli dalej masz problem, to zgłoś to najlepiej do supportu - https://suppo(...)00158593 - może coś zaradzą, bo nie ma na to chyba jakiegoś sprawdzonego rozwiązania.
0 kudosProgress   @   19:07, 23.01.2019
Mam własnie też ten problem, tyle że kupiłem grę na allegro od typa pobrałem wszystko ok się pobrało bez błedu zrobiłem jak trzeba, gram i wywala mnie po około 20-40 minutach do pulpitu, bez błędu, wiecie coś na ten temat, czy nie? za grę dałem z 10 zł, nie płaczę bo coś nie tak, ale pograł bym sobie tam ciul z kasą... Uśmiech aaa jeszcze powiem że próbowałem celowo na średnich grać, to samo się dzieje, nie mam laggów w tej grze

0 kudosGiercownik88   @   22:03, 24.01.2019
Witam

Może wina leży po stonie właśnie kupna gry z konta dzielonego? U mnie gra nie wybija do pulpitu. Na innych grach nie crashuje? Ja kiedyś miałem tak, że z wszystkich gier mnie wywalało. Dołożyłem ramu, pożyczyłem od kolegi inna karte grafy. Przeinstalowałem windowsa i nic! Okazało się, że wina leżała w za słabym do gier zasilaczu. Jak jakaś gra za mocno obciążała karte, to potocznie mówiąc brakowało jej prądu. Po zmianie na mocniejszy zasilacz problem ustał.


Zapraszam nawww.wiebelter.info
0 kudosProgress   @   21:46, 27.01.2019
Nie właśnie, możliwe że to konto w spół dzielone, ale ta osoba nie wbija by grać w nią nawet bym mógł kupić ją od Microsoftu, ale jedynie bym się z denerwował gdyby wywalało nawet po zakupie jej ze sklepu, ale zauważyłem że jak wyłączam Forza Life to problem ustaje nie wywala, jedyną metodą jest ustawienie godziny na 2.05 i właczenie Forza Horizon, w tedy po chwili wyłacza się Forza Life, i po ustawieniu godziny na narmalną po jakimś czasie mogę siępołączyć i grać bez wyrzucania z gry. A dodam jeszcze że grywam w inne gry nie wyrzuca mnie z nich, ograłem wiedźmina 3, GTA V i na multi też śmigałem, 7 days to die co teraz ma w miarę większe wymagania niż miało wcześniej, BF1 i wiele wiele innych tytułów Uśmiech