Wiedźmin (PC)

ObserwujMam (1786)Gram (953)Ukończone (669)Kupię (185)

Problem z Wiedźmin (PC)

Dodał Highline   @   15:29, 31.03.2014

Rozdział:   Akt III - Eleganckie przyjęcie
Poziom:   III
Misja:   Eleganckie Przyjęcie

Mam problem bo gdy przychodze na przyjęcie w karczmie nie ma Talara. Ukończyłem zadanie Po Nitce do kłębka i Wyzimski Łacznik, zabiłem Gellerta Bleinheima , dostałem nagrode od Siemki i nie ma on mi już nic do powiedzenia oprócz gadaniny o fistechu . Upiłem Leuvardena , gadałem ze wszystkimi na pietrze a Talara dalej tam nie ma i nie moge ruszyć z miejsca .Czego nie zrobiłem?

Dodaj Odpowiedź
Odpowiedzi:
0 kudosH.J   @   18:50, 23.06.2014
O ile pamiętam, skoro zabiłeś Gellerta Bleinheima, Talar nie jest ci już do niczego potrzebny.
P.S. Upiłeś Leuvaardena? A może kogoś podobnego do niego?
0 kudosHighline   @   21:09, 23.06.2014

Hej, problem ciągle aktualny.. Zabiłem Gellerta Bleinheima zanim wogóle zaczałem zadanie Eleganckie Przyjęcie. W pokoju na pietrze w Nowym Narakorcie opróżniłem obie skrzynki, za pierwszym razem zaskoczył mnie Leuvaarden ale nie zapisałem stanu gry, za drugim razem kiedy grałem zaskoczyła mnie postać do niego podobna,niestety nie zapisałem stanu gry za pierwszym razem i mam tylko stan z upiciem postaci do Leuvaardena podobnej.Jestem w czarnej d.. ?
może powinienem coś dostać od Leuvaardena ?
0 kudosH.J   @   22:09, 23.06.2014
Zabiłeś może również Rolanda Bleinheima? Jeżeli tak, to powinieneś być w posiadaniu zaszyfrowanej wiadomości i czegoś w rodzaju prymitywnego urządzenia deszyfrującego. O ile pamiętam, jedno powinieneś znaleźć przy zwłokach Rolanda, a drugie w skrzyni w fabryce fisstechu, którą obrabiałeś dla Siemki. Oba te przedmioty trzeba przekazać Leuvaardenowi, żeby ruszyć naprzód.
0 kudosHighline   @   12:50, 24.06.2014
Tak ,zabiłem, mam potrzebną zasztfrowaną wiadomość i to urządzenie, niestety aby ruszyć z miejsca trzeba też na przyjęciu pogadać z Talarem . Patrzyłem na You Tube , dopiero wtedy Triss mówi że porozmawialem ze wszystkimi znaczącymi postaciami na przyjęciu i zadanie Eleganckie Przyjęcie wkracza w trzecią faze. Bez Talara ani rusz, Lauvaarden mówi że nie ma czasu i nie chce już o niczym gadać.
0 kudosHighline   @   12:50, 24.06.2014
A wiesz może o której zastane Talara w jego domu w Wyzimie Klasztornej ? Mam jego dom oznaczony na mapie kolorem białym . Co oznacza że miejsce na mapie jest w tym kolorze? Tak samo na bialo mam jeszcze tylko kilka miejsc np. dom Shani, Szulernie w W.Handlowej , 95% mam na czarno.
0 kudosH.J   @   15:57, 24.06.2014
Oznaczenie miejsca na biało zazwyczaj zwiastuje, że w tym miejscu nie będzie już zbyt wiele do roboty. Wątpliwe, żebyś znalazł tam Talara w III akcie - jeżeli nie zastaniesz go tam późną nocą, to tam go nie szukaj. O ile nie rozmawiałeś jeszcze z Talarem, powinien stać w kącie wraz z rycerzem Erkynem. Talar powinien być obecny na przyjęciu od samego początku i nie opuszczać go do czasu wykonania zadania Eleganckie przyjęcie. Jeżeli nie ma go w ogóle na sali balowej, to może znaczyć, że twoja gra jest zabugowana. Przy okazji - twój egzemplarz gry jest oryginalny, czy, że tak powiem, uzyskany mniej oficjalnymi metodami?
0 kudosHighline   @   15:43, 26.06.2014
Gra orginalna,kupiona kilka miesięcy temu jako nowa.
Dzięki za zainteresowanie tematem,obejrzałem sobie dwa filmiki z gameplayem na you tube,wiem już co się powinno dziać i gdzie dokładnie jest problem bo Talara jak nie ma tak nie ma nigdy.Możliwe że pomoże reinstalacja gry ?
Możliwa jest też opcja że niezauważyłem go podczas walki ze strażnikami i ucieczki przed łowcą głów i zabiłem, ale nie pamiętam czy tak sie stało..
0 kudosH.J   @   21:18, 26.06.2014
Przyznam, że pierwszy raz słyszę o przypadku, żeby w oryginalnym egzemplarzu Wiedźmina zdarzył się bug polegający na braku postaci w miejscu, w którym powinna ona być. Ponieważ skończyły mi się opcje, zostaje reinstalacja, o której wspomniałeś. Tylko pamiętaj, żeby zabezpieczyć save'y. Są one w Moich Dokumentach, w folderze The Witcher. Przenieś je w bezpieczne miejsce, np. na Pulpit, na czas reinstalacji. Bardziej prawdopodobne wydaje mi się jednak, że to właśnie save jest winowajcą. Może, ale tylko może, uda się rozwiązać problem, jeżeli trochę się cofniesz w czasie. Jeśli o mnie chodzi, to sugeruję powrót do ostatniego pliku zapisu sprzed zabicia pierwszego strażnika. Mam nadzieję, że to nie było zbyt dawno, hm? :-) Jeżeli jednak podczas gry dopuściłeś się nadpisywania save'ów, z tego rozwiązania nici. :-/
0 kudosHighline   @   17:11, 03.07.2014
Niestety nie mam wcześniejszego sejwa ,gram tylko na dówch. Ściągnąłem z Chomikuj.pl cudzego sejwa i edytowałem za pomocą programu TWE Editor dokladnie tak by rozwój Wiedzmina był na poziomie mojego. Do tego dołożyłem najrzadsze przedmioty jakie posiadałem a których nie było w tym ściągniętym sejwie.Niestety nie da się tam edytować zrobionych zadań ale najważniejsze jest to zadanie głowne . Gram teraz zaraz po wyjściu z Noego Narakortu .Lepsze to niż nic. Serdeczne dzięki za zainteresowanie tematem Uśmiech