Wars and Warriors: Joan of Arc (PC)

ObserwujMam (50)Gram (27)Ukończone (21)Kupię (6)

Problem z Wars and Warriors: Joan of Arc (PC)

Dodał Dpaszkowski   @   13:37, 20.09.2010

Misja:   Zwycięstwo w Tourelles

Nie mogę znaleźć krzyży do miecza Saint-Catherine-de-Fierbois.

Dodaj Odpowiedź
Odpowiedzi:
0 kudosbigboy177   @   14:28, 20.09.2010
Krzyżów jest w sumie 5:

* Turkusowy (Turqoise) - Dostajesz go właśnie w czwartej misji, za sprowadzenie do Fierbois wieśniaków ukrytych w lesie.
* Diamentowy (Diamond) - Ten krzyż zdobywasz w piątej misji, w mieście Rouvray. Musisz sprowadzić pewnego chłopaka do jego rodziców. Znajdziesz go w pobliżu rzeki. Gdy z nim rozmawiasz, pojawia się potężna armia, więc bądź przygotowany. Za sprowadzenie chłopaka rodzice dadzą Ci krzyż.
* Rubinowy (Ruby) - Ten krzyż znajdziesz w szóstej misji. Twoim zadaniem jest wyzwolenie dwóch miast (Orleans), z którymi miałeś styczność w drugim rozdziale. Po tym jak przejmiesz kontrolę nad miastem Bourges, znajdź człowieka o imieniu Raymond Fritier. To on wręczy Ci krzyż.
* Szmaragdowy (Emerald) - Jak nie trudno się domyślić, kolejny krzyż dostaniesz w misji numer siedem. Krzyż zdobywasz za misję, w której musisz uchronić miasto przed głodówką. Musisz eskortować niejakiego Dreuz Forcetier na farmę. Po powrocie z żywnością zdobywasz krzyż.
* Platynowy (Platinum) - Ten krzyż zdobywasz w ostatniej misji w mieście Chalons. Po wykonaniu zadania, tamtejszy ksiądz da Ci klucz do specjalnej skrzyni, a w niej znajdziesz platynowy krzyż.

Jeśli miałbyś problem z konkretnym zadaniem, załóż kolejny wpis w gierunkowskazie. Na pewno znajdzie się rozwiązanie Uśmiech
0 kudosolko121   @   11:29, 10.07.2011
Dokładnie tak jak napisał bigboy. Ale jest takie coś, że w niektórych wersjach gry, Diamentowy i Szmargdowy dostaniesz za ... nic Po protstu oni napiszą: Za chęci dostaniesz krzyż