Atlantis 2 (PC)

ObserwujMam (25)Gram (5)Ukończone (5)Kupię (4)

Poradnik do Atlantis 2 (PC)


Ogidogi @ 00:46 02.07.2006
Jerzy "Ogidogi" Kościelny
Komputery oraz gry interesują mnie od wielu lat. Nie mam konkretnych upodobań co do gatunków gier, jednak są tytuły których nie jestem w stanie strawić.

No więc jesteś Szafarzem światła, masz bardzo ważną misje do spełnienia. W tym poradniku pomogę Ci zrobić tak, żeby została ona wypełniona jak najlepiej.

Zaczynasz gdzieś na lodowatym lądzie, w oddali widzisz statek, udaj się na niego. Kiedy znajdziesz się na pokładzie zejdź schodami pod pokład. Tu znajdziesz po prawej stronie beczkę na której leży kamień.Jest to kamień który umożliwia Ci przeniesienie się do Jukatanu. Idąc dalej w głąb statku, napotkasz szamana z którym porozmawiaj. Ten da Ci kulę. Dalej po lewej stronie znajduje się biurko, a pod nim kolejny kamień który umożliwia przeniesie do Irlandii.Ostatni w tym pomieszczeniu kamień znajduje się pod hamakiem, naprzeciwko kamienia drugiego.Dzięki niemu trafisz do Chin.
Gdy obrócisz się nieco w lewo, zobaczysz teleport. Wystarczy, że użyjesz jednego z trójkątów na tym urządzeniu, a zostaniesz przeniesiony. Pierwsze proponuje Ci przeniesienie się do Irlandii.
Tam jako mnich będziesz musiał rozwikłać niezwykłą zagadkę.

poprzedni rozdziałnastępny rozdział
Screeny z Atlantis 2 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?