Zombie Driver (PC)

ObserwujMam (62)Gram (4)Ukończone (16)Kupię (2)

Zombie Driver +7 trainer - wersja 2.0.0.10 PC


bigboy177 @ 01:11 10.02.2015
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Trainer dla gry Zombie Driver w wersji 2.0.0.10, oferujący 7 ułatwień. Jeśli chcesz zrobić z nich użytek pobierz niniejsze archiwum, a następnie rozpakuj je i uruchom otrzymany w ten sposób plik. Finalnie włącz grę, a podczas rozgrywki wciskaj klawisze, których szczegółowe opisy widnieją poniżej.

INSERT – włącza trainer

NUMPAD1 – nieśmiertelność (god mode);
NUMPAD2 – dodatkowa amunicja;
NUMPAD3 – zbierasz ocalałych;
NUMPAD4 – dodatkowe pieniądze;
NUMPAD5 – zwiększa ilość pasażerów;
NUMPAD6 – zwiększa wyposażenie;
NUMPAD7 – nielimitowany czas na zabranie ocalałych.

Rozmiar: 2.22 MB

   pobierz plik   

UWAGA! Wszystkie pliki na stronie MiastoGier.pl zostały sprawdzone programami antywirusowymi, żaden z nich nie zawiera wirusów ani koni trojańskich. Jeśli posiadany przez Ciebie antywirus wyświetla informację o wykrytym zagrożeniu, a pobierasz trainer, jest to najprawdopodobniej spowodowane tym, że trainery nasłuchują portów klawiatury, co niektóre antywirusy interpretują niewłaściwie jako działanie szkodliwe. W takiej sytuacji należy plik trainera dodać do listy wyjątków.

Screeny z Zombie Driver (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?