Amnesia: Mroczny Obłęd (PC)

ObserwujMam (176)Gram (45)Ukończone (51)Kupię (9)

Amnesia: Mroczny Obłęd +8 trainer - wersja 1.2 PC


bigboy177 @ 00:04 10.02.2015
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Trainer dla gry Amnesia: Mroczny Obłęd w wersji 1.2, oferujący 8 ułatwień. Jeśli chcesz zrobić z nich użytek pobierz niniejsze archiwum, a następnie rozpakuj je i uruchom otrzymany w ten sposób plik. Finalnie włącz grę, a podczas rozgrywki wciskaj klawisze, których szczegółowe opisy widnieją poniżej.

NUMPAD1 – nieśmiertelność (god mode);
NUMPAD2 – poprawione zdrowie psychiczne;
NUMPAD3 – dodatkowa oliwa;
NUMPAD4 – dodatkowe pudełka z prochem;
NUMPAD5 – szybsze bieganie;
NUMPAD6 – wyższe skoki;
NUMPAD8 – zatrzymuje wszystkie potwory.

Rozmiar: 0.09 MB

   pobierz plik   

UWAGA! Wszystkie pliki na stronie MiastoGier.pl zostały sprawdzone programami antywirusowymi, żaden z nich nie zawiera wirusów ani koni trojańskich. Jeśli posiadany przez Ciebie antywirus wyświetla informację o wykrytym zagrożeniu, a pobierasz trainer, jest to najprawdopodobniej spowodowane tym, że trainery nasłuchują portów klawiatury, co niektóre antywirusy interpretują niewłaściwie jako działanie szkodliwe. W takiej sytuacji należy plik trainera dodać do listy wyjątków.

Screeny z Amnesia: Mroczny Obłęd (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?