LEGO Batman 3: Poza Gotham (PC)

ObserwujMam (13)Gram (1)Ukończone (3)Kupię (1)

LEGO Batman 3: Poza Gotham +4 trainer - wersja 1.0 PC


bigboy177 @ 02:01 09.02.2015
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Trainer dla gry LEGO Batman 3: Poza Gotham w wersji 1.0, oferujący 4 ułatwienia. Jeśli chcesz z nich skorzystać pobierz niniejsze archiwum, a następnie rozpakuj jego zawartość. Uzyskasz w ten sposób plik, który musisz uruchomić. Na koniec włącz grę, a podczas rozgrywki wciskaj klawisze, których opisy znajdziesz poniżej.

NUMPAD1 – nieśmiertelność (god mode);
NUMPAD2 – dodatkowe złote klocki;
NUMPAD3 – super szybkość poruszania się;
NUMPAD4 – normalna szybkość poruszania się;
NUMPAD5 – super skok;
NUMPAD6 – normalny skok.


UWAGA! Wszystkie pliki na stronie MiastoGier.pl zostały sprawdzone programami antywirusowymi, żaden z nich nie zawiera wirusów ani koni trojańskich. Jeśli posiadany przez Ciebie antywirus wyświetla informację o wykrytym zagrożeniu, a pobierasz trainer, jest to najprawdopodobniej spowodowane tym, że trainery nasłuchują portów klawiatury, co niektóre antywirusy interpretują niewłaściwie jako działanie szkodliwe. W takiej sytuacji należy plik trainera dodać do listy wyjątków.

Screeny z LEGO Batman 3: Poza Gotham (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?