Assassin's Creed: Unity (PC)

ObserwujMam (121)Gram (28)Ukończone (48)Kupię (55)

Assassin's Creed: Unity +10 trainer - wersja 1.3 PC


bigboy177 @ 01:57 09.02.2015
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Trainer dla gry Assassin's Creed: Unity w wersji 1.3, oferujący 10 ułatwień. Jeśli chcesz z nich skorzystać pobierz niniejsze archiwum, a następnie rozpakuj jego zawartość. Uzyskasz w ten sposób plik, który musisz uruchomić. Na koniec włącz grę, a podczas rozgrywki wciskaj klawisze, których opisy znajdziesz poniżej.

F1 – poprawia Twoje zdrowie;
F2 – poprawia orli zmysł;
F3 – stajesz się niewidzialny;
F4 – niekończące się materiały eksploatacyjne;
F5 – dodatkowe 250 tysięcy punktów creed;
F6 – dodatkowe pieniądze;
F7 – dodatkowa amunicja;
F8 – dodatkowe punkty umiejętności;

NUMPAD8 – zapisuje lokalizację;
NUMPAD9 – teleportacja;
NUMPAD0 – odwołuje teleportację.


UWAGA! Wszystkie pliki na stronie MiastoGier.pl zostały sprawdzone programami antywirusowymi, żaden z nich nie zawiera wirusów ani koni trojańskich. Jeśli posiadany przez Ciebie antywirus wyświetla informację o wykrytym zagrożeniu, a pobierasz trainer, jest to najprawdopodobniej spowodowane tym, że trainery nasłuchują portów klawiatury, co niektóre antywirusy interpretują niewłaściwie jako działanie szkodliwe. W takiej sytuacji należy plik trainera dodać do listy wyjątków.

Screeny z Assassin's Creed: Unity (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?