The Evil Within (PC)

ObserwujMam (36)Gram (6)Ukończone (11)Kupię (7)

The Evil Within +9 trainer - wersja 1.0 - 1.1 PC


bigboy177 @ 00:37 09.02.2015
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Trainer dla gry The Evil Within w wersji 1.0 - 1.1, oferujący 9 ułatwień. Jeśli chcesz z nich skorzystać pobierz niniejsze archiwum, a następnie rozpakuj jego zawartość. Uzyskasz w ten sposób plik, który musisz uruchomić. Na koniec włącz grę, a podczas rozgrywki wciskaj klawisze, których opisy znajdziesz poniżej.

F5 – włącza trainer;
F6 – nieśmiertelność (god mode);
F7 – Twój towarzysz staje się nieśmiertelny;
F8 – postać nie męczy się podczas biegania;
F9 – dodatkowa amunicja;
F10 – dodatkowe punkty rozwoju;
F11 – dodatkowe apteczki;
F12 – dodatkowe przedmioty;
7 – zdobywasz dodatkowe klucze;
8 – zabijasz oponentów skuteczniej, niż do tej pory.

Rozmiar: 0.05 MB

   pobierz plik   

UWAGA! Wszystkie pliki na stronie MiastoGier.pl zostały sprawdzone programami antywirusowymi, żaden z nich nie zawiera wirusów ani koni trojańskich. Jeśli posiadany przez Ciebie antywirus wyświetla informację o wykrytym zagrożeniu, a pobierasz trainer, jest to najprawdopodobniej spowodowane tym, że trainery nasłuchują portów klawiatury, co niektóre antywirusy interpretują niewłaściwie jako działanie szkodliwe. W takiej sytuacji należy plik trainera dodać do listy wyjątków.

Screeny z The Evil Within (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?