Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist (PC)

ObserwujMam (82)Gram (19)Ukończone (28)Kupię (7)

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist +4 trainer - wersja 1.01 (DirectX 9) PC


bigboy177 @ 18:07 04.09.2013
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Trainer dla gry Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist w wersji 1.01 oraz DirectX 9. Aby skorzystać z czterech ułatwień w nim dostępnych, rozpakuj archiwum i włącz jego zawartość. Następnie odpal grę i wciskaj opisane poniżej klawisze.

F1 – niekończąca się amunicja;
F2 – niekończące się pieniądze;
F3 – nieśmiertelność (god mode);
F4 – nieograniczone egzekucje.


Rozmiar: 4.29 MB

   pobierz plik   

UWAGA! Wszystkie pliki na stronie MiastoGier.pl zostały sprawdzone programami antywirusowymi, żaden z nich nie zawiera wirusów ani koni trojańskich. Jeśli posiadany przez Ciebie antywirus wyświetla informację o wykrytym zagrożeniu, a pobierasz trainer, jest to najprawdopodobniej spowodowane tym, że trainery nasłuchują portów klawiatury, co niektóre antywirusy interpretują niewłaściwie jako działanie szkodliwe. W takiej sytuacji należy plik trainera dodać do listy wyjątków.

Screeny z Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?