Wiedźmin: Edycja Rozszerzona (PC)

ObserwujMam (829)Gram (421)Ukończone (416)Kupię (58)

Rozdroża - fanowska przygoda do gry Wiedźmin: Edycja Rozszerzona PC


Daerdin @ 23:01 30.12.2011
Michał "Daerdin"

Rozdroża to fanowska przygoda do gry Wiedźmin, stworzona przez uznany zespół moderski Ifrit. Oferuje około 8 godzin dodatkowej zabawy, autorską ścieżkę dźwiękową, kompletnie odmienioną lokację Odmętów, 16 zakończeń ilustrowanych retrospekcjami, oraz odmienioną walkę na pięści. Jest to jedna z największych przygód do gry, dostępna w polskiej wersji językowej.

Ogólny zarys fabuły:

"Gdy koń Geralta, Płotka, pada w trakcie długiej podróży, wiedźmin zostaje zmuszony do postoju we wsi Rozdroża. Szybko odkrywa, że ta odcięta od świata osada stała się miejscem konfliktu między dwiema zwalczającymi się grupami bandytów. Mieszkańcy są przerażeni, bezsilni wobec zagrożenia. Przypadkiem, stajesz się jedyną osobą, która może rozwiązać sytuację."

Rozmiar: 456.16 MB

   pobierz plik   

UWAGA! Wszystkie pliki na stronie MiastoGier.pl zostały sprawdzone programami antywirusowymi, żaden z nich nie zawiera wirusów ani koni trojańskich. Jeśli posiadany przez Ciebie antywirus wyświetla informację o wykrytym zagrożeniu, a pobierasz trainer, jest to najprawdopodobniej spowodowane tym, że trainery nasłuchują portów klawiatury, co niektóre antywirusy interpretują niewłaściwie jako działanie szkodliwe. W takiej sytuacji należy plik trainera dodać do listy wyjątków.

Screeny z Wiedźmin: Edycja Rozszerzona (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?