Dead Space (PS3)

ObserwujMam (60)Gram (20)Ukończone (23)Kupię (13)

Trofea do Dead Space (PS3)


Kabal_666 @ 12:52 06.01.2010
Gardias "Kabal_666" Patryk
Interesują mnie gry na PS2 i na PS3.

Concodrance OfficerPlatyna
Zbierz wszystkie trofea
Epic Tier 3 EngineerZłoto
Przejdź grę na najwyższym poziomie trudności - nie jest to wcale takie trudne jak się wydaje. Warto używać spowolnienia na przeciwnikach i wtedy ich wykańczać.
One GunZłoto
Przejdź grę używając tylko broni Plasma Cutter - łatwo jest to wykonać, kiedy przechodzimy grę drugi raz na tym samym stanie gry. Wtedy zapewne będziemy mieli Plasma Cutter'a całkowicie udoskonalonego. Trzeba pamiętać, żeby wszystkie inne bronie schować do schowka i mieć przy sobie tylko tę jedną broń (cobyśmy nie wystrzelili z innej, bo wtedy trofeum przepadnie)
Maxed OutZłoto
Udoskonal wszystkie bronie - gdy przechodzimy grę drugi raz na tym samym zapisie wykonamy to zadanie bez problemu. Trzeba też jednak oprócz broni udoskonalić stazę, tlen, energię (czyli wszystko, nie tylko same giwery!)
SurvivorSrebro
Ukończ grę na dowolnym poziomie trudności
Legend TellerSrebro
Zbierz 150 dzienników okrętowych - podczas przechodzenia gry, będziemy podnosić z ziemi różnego rodzaju dzienniki (nagrania). Nie należy się jakoś specjalnie spinać, bo do końca rozgrywki bez problemu wykonamy to zadanie.
Full ArsenalSrebro
Kup wszystkie bronie - przy drugim przechodzeniu gry (a nawet i pierwszym) można to wykonać. Zresztą i tak musimy mieć wszystkie bronie, aby je udoskonalić do wcześniejszego trofeum. Tak więc gromadzimy kredyty i wydajemy ;)
ButcherSrebro
Rozczłonkuj 1000 kończyn - przy pierwszym podejściu zdobędziemy to trofeum. Warto pamiętać, że nawet gdy uśmiercimy przeciwnika, możemy 'kopniakiem' amputować trupowi resztę kończyn (one też się wliczają!)
Lab RatBrąz
Ukończ rozdział 2 na dowolnym poziomie trudności
All Systems GoBrąz
Ukończ rozdział 3 na dowolnym poziomie trudności
Cannon FodderBrąz
Ukończ rozdział 4 na dowolnym poziomie trudności
True BelieverBrąz
Ukończ rozdział 5 na dowolnym poziomie trudności
Greenhouse EffectBrąz
Ukończ rozdział 6 na dowolnym poziomie trudności
S.O.S.Brąz
Ukończ rozdział 7 na dowolnym poziomie trudności
Strange TransmissionsBrąz
Ukończ rozdział 8 na dowolnym poziomie trudności
WreckageBrąz
Ukończ rozdział 9 na dowolnym poziomie trudności
Keeper of the FaithBrąz
Ukończ rozdział 10 na dowolnym poziomie trudności
BetrayedBrąz
Ukończ rozdział 11 na dowolnym poziomie trudności
ExodusBrąz
Ukończ rozdział 12 na dowolnym poziomie trudności
Brute ForceBrąz
Zabij przeciwnika 'Brute' - Pierwszy brute jakiego musimy pokonać (a i wtedy zdobywamy trofeum) jest w rozdziale czwartym. Brute to ten duży przeciwnik który biega na czworaka. Wystarczy go spowolnić i strzelać w żółte miejsca które widać na nogach gdy stoi do nas tyłem lub w ramiona. Kilka serii, spowalniamy, kilka serii, spowalniamy, kilka serri i po nim. Nie jest trudnym przeciwnikiem, ale lepiej go spowalniać, zeby nas nie trafił 'z bara' - poza tym, jak dostanie kilka strzałów to pada na kolana i mamy okazję go wykańczać.
ExterminatorBrąz
Zabij Leviathana - boss pod koniec szóstego rozdziału. Wystarczy biegać w jedną stronę i odstrzeliwać macki. Gdy odstrzelimy, ładujemy strzały w 'usta'. Później pojawią się kolejne macki z którymi robimy podobnie.
Get off my Ship!Brąz
Zabij Slug Bossa - rozdział ósmy, ten duży potwór na kadłubie naszego statku. Strzelamy z armatek w macki - raczej nic trudnego.
Mindless PlayBrąz
Zabij Have Mind'a - finałowy boss pod koniec dwunastego rozdziału. Bardzo łatwy przeciwnik. Wystarczy strzelać w jego oczy, a kiedy będzie uderzał mackami wystarczy biec w którymś kierunku. Kiedy zostanią 2 oczy, boss nas podniesie i musimy strzelać do oczu do góry nogami. Gdy odstrzelimy wszystkie oczy, boss odsłoni klatkę piersiową. Strzelamy w 'kule' w jego klatce piersiowej i uciekamy od macek. Raczej nie będzie to dla nikogo żadnym wyzwaniem.
Pack RatBrąz
Schowaj 25 przemiotów do schowka.
Story TellerBrąz
Zbierz 75 dzienników okrętowych - podobnie jak we wcześniejszym trofeum, zbierzemy 75 dzienników podczas rozgrywki bez najmniejszego problemu.
Z-BallerBrąz
Ukończ szósty poziom w Zero-G Basketball - ta gra znajduje się w rozdziale dziesiątym. Kiedy rozpoczynamy etap przeskakujemy na podświetlone platformy, żeby zwiększyć iloczyn zdobywanych punktów. Następnie używamy kinezy do złapania piłki i wrzucamy ją do 'kosza' na drugim końcu sali. Robimy tak przy każdym poziomie. Raczej nie jest to trudne do wykonania.
MerchantBrąz
Zdobądź 8 schematów - prosta sprawa jeżeli zbieramy wszystko co napotkamy na drodze. Schematów jest więcej niż 8 (jeśli je zdobywamy, odblokowują nam się w sklepie bronie, zasobniki tlenu czy apteczki). W początkowej fazie gry powinniście zaliczyć to trofeum.
ArmstrongBrąz
Wystrzel 50 obiektów używając kinezy - jak zdobędziesz kinezę, idź przed siebie, podnoś wszystkie napotkane przedmioty za pomocą kinezy i strzelaj nimi gdziekolwiek. Za 50tym razem zdobędziesz trofeum - raczej proste zadanie ;)
Playing CatchBrąz
Złap pocisk Brute'a lub Leviathana za pomocą kinezy - podczas walki z leviathanem, kiedy będzie wystrzeliwał pociski z 'ust', złap jeden.
FreezeBrąz
Spowolnij 50 przeciwników - zwyczajnie podczas przechodzenia gry spowolnij 50 przeciwników używając na nich Statis
MarksmanBrąz
Rozczłonkuj 20 kończyn - patrz trofeum 'Butcher'
SurgeonBrąz
Rozczłonkuj 500 kończyn - patrz trofeum 'Butcher'
Air AlertBrąz
Wykonaj ponad 100 skoków przy zerowej grawitacji - do końca rozgrywki zdobędziecie to trofeum. W komorach gdzie nie ma grawitacji każą nam skakać cały czas ze ściany na ścianę, tak więc z kolejnymi rozdziałami odblokujemy trofeum.
BrawlerBrąz
Zabij 30 przeciwników fizycznymi atakami - całkiem proste. Spowalniamy przeciwnika i atakujemy go z pięści. Gdy odstrzelimy przeciwnikowi nogi, również go spowalniamy a następnie depczemy.
Ragdoll CheckBrąz
Wrzuć 5 przeciwników w dziury grawitacyjne - kilka dziur grawitacyjnych mamy w rozdziale czwartym, ale potem również je znajdziemy. Wystarczy spowolnić przeciwnika i przesunąć go na dziurę swoim ciałem. Trzeba być tu ostrożnym, żeby samemu siebie nie wpakować w taką dziurę razem z przeciwnikiem.
Big SpenderBrąz
Wydaj 200 000 kredytów w sklepie - pod koniec gry powinniście tyle mniej więcej wydać. Jeżeli tak się nie stało to zdobędziecie to trofeum w drugiej rundzie (ponowna gra na tym samym zapisie)
CrackshotBrąz
Zdobądź najwyższy wynik na strzelnicy - strzelnica jest w dziewiątym rozdziale. Trzeba walić w czerwonych, a omijać niebieskich. Dobrze sprawdza się Plasma Cutter bo jest szybki i nie ma rozrzutu, a co za tym idzie nie trafimy przypadkowo niebieskiego. Po kilku próbach się uda, nie ma co się frustrować.
There's Always PengBrąz
Zdobądź skarb Peng - w pierwszym rozdziale wysiadamy z naszego statku, następnie on wybucha. W 11 rozdziale wracamy w to miejsce i znajdują się tam dwa wyjścia na pasy startowe. Skarb znajduje się w spadku pomiędzy tymi wyjściami (w tym dużym hangarze). Jest to złota statuetka, którą trzeba wyciągnąć za pomocą kinezy.
Full ContactBrąz
Zabij 30 przeciwników za pomocą Contact Beam'a
A Cut AboveBrąz
Zabij 30 przeciwników za pomocą Ripper'a
Tool TimeBrąz
Zabij 30 przeciwników za pomocą Plasma Cutter'a
PusherBrąz
Zabij 30 przeciwników za pomocą Force Gun'a
Live With the Hot OnesBrąz
Zabij 30 przeciwników za pomocą Flame Thrower'a
AutorifleBrąz
Zabij 30 przeciwników za pomocą Pulse Riffle'a
Elvis CreatorBrąz
Zabij 30 przeciwników za pomocą Line Gun'a
Don't Get Cocky KidBrąz
Przetrwaj strzelając z ADS Canon z osłoną wyższą niż 50% - chodzi o strzelanie do asteroidów. Najlepiej mierzyć w większe skały i skupiać się na tych, które lecą centralnie na nas. Nie wszystkie które wylatują poza ekran trafiają w statek. Najważniejsze żeby nie nieszczyć wszystkich za wszelką cenę, gdy lecą na nas spore skały i jest duże prawdopodobieństwo że nie zdążymy ich w porę zniszczyć. Po kilku próbach powinno się udać.
Kickin ItBrąz
Ucieknij z trzymania Luckera 10 razy - Luckery to te nekromorfy, które wyglądają jak psy i strzelają do nas z trzech macek wychodzących z grzbietu. Wystarczy podejść do nich blisko, one na nas skoczą, a my wciskamy szybko kilka razy X i uwalniamy się z uchwytu. 10 razy i trofeum mamy w kieszeni.
SluggerBrąz
Pokonaj Slug Bossa z osłoną wyższą niż 50 procent - łatwiejsze niż poprzednie trofeum. Wystarczy strzelać w żółte miejsca na mackach, a gdy nie możemy w nie trafić, strzelamy poprostu w macki, a one wypuszczają to co mają w szponach. Również i tu nie skupiajmy się tylko i wyłącznie na strzelaniu w żółte punkty bo macek jest kilka i często rzucają w nas przedmioty na raz lub jeden po drugim, więc warto się przed tym bronić zestrzeliwując przedmioty.
Dead on ArrivalBrąz
Ukończ rozdział 1 na dowolnym poziomie trudności

Screeny z Dead Space (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?