Tekken 6 (PS3)

ObserwujMam (99)Gram (68)Ukończone (28)Kupię (67)

Trofea do Tekken 6 (PS3)


Kabal_666 @ 22:13 22.11.2009
Gardias "Kabal_666" Patryk
Interesują mnie gry na PS2 i na PS3.

Tekken FanaticPlatinum Trophy
Complete all other objectives Po prostu zdobądź wszystkie osiągnięcia, a platyna będzie Twoja.
Friend or Foe?Bronze Trophy
Reunite with your ally in Scenario Campaign Mode Ukończ misję 'Container Terminal 7' w trybie fabularnym. Nie da się jej ominąć, tak więc nie trzeba się specjalnie wysilać.
Locate The TargetBronze Trophy
Learn the whereabouts of Heihachi Mishima in Scenario Campaign Mode Ukończ misję 'Industrial Highway 357' w trybie fabularnym.
It's All Coming Back To MeBronze Trophy
Recover your memory in Scenario Campaign Mode Ukończ misję 'Mishima Estate' w trybie fabularnym.
The Key To VictoryBronze Trophy
Obtain the boot-up key in Scenario Campaign Mode Ukończ misję 'Tekken Force, 4th Special Forces Operational Group Compound' w trybie fabularnym.
That's No HeroBronze Trophy
Defeat the hero in Scenario Campaign Mode Ukońc misję 'G Corporation, Millennium Tower Heliport' w trybie fabularnym.
The Destroyer Has FallenBronze Trophy
Defeat the Destroyer of Worlds in Scenario Campaign Mode Pokonaj Jina Kazame w misji 'Mishima Zaibatsu, Central Tower' w trybie fabularnym.
ShowdownSilver Trophy
Win the final battle in Scenario Campaign Mode Ukończ misję 'Azazel's Temple, Central Corridor' w trybie fabularnym.
Wooden WarriorSilver Trophy
Clear the Subterranean Pavillion stage in Scenario Mode Ukończ sekretną misję 'Subterranean Pavilion' w trybie fabularnym. Żeby odblokować tę misję, należy przejść raz jeszcze misję z Leo, ale tym razem na poziomie trudności HARD.
Easter ExplorerSilver Trophy
Clear the Kigan Island stage in Scenario Campaign Mode Ukończ sekretną misję 'Kigan Island' w trybie fabularnym. Żeby odblokować tę misję, należy przejść raz jeszcze misję ze Stevem, ale tym razem na poziomie trudności HARD. Na samym początku misji za nami pojawi się przeciwnik w kapeluszu. Należy go pokonać, zabrać co zostawi i przejść misję, a Kigan Island zostanie odbokowana.
What A NightmareSilver Trophy
Clear the Nightmare Train stage in Scenario Campaign Mode Ukończ misję 'Nightmare Train' w trybie fabularnym. Żeby odblokować tę misję, należy ukończyć wszystkie podstawowe misje w trybie fabularnym. Jeżeli chcesz ukończyć 'Nightmare Train' musisz posiadać przedmioty rangi S dla obu postaci. Dobrze jest mieć przedmioty zwiększające siłę, energię i te które dodają nam moce, np.: Ogień, Lód, Prąd. Jest to bardzo trudna misja, tak więc lepiej najpierw przygotować swoje postacie niż irytować się po raz setny, że dostaliśmy prawie na samym starcie. W tej misji bossem jest Devil Jin. Warto walczyć na otwartej przestrzeni i jugglami próbować wyrzucić go poza arenę.
Give Your Fists A RestBronze Trophy
Defeat an enemy using a weapon in Scenario Campaign Mode Po prostu wykończ przeciwnika za pomocą broni w trybie fabularnym.
Night At The MoviesBronze Trophy
Unlock a movie in Scenario Campaign Mode Wystarczy odblokować jeden z filmików, ewentualnie wystarczy prolog u któregoś z zawodników. W trybie fabularnym wchodzimy do Areny, wybieramy zawodnika i to wszystko.
Item ConnoisseurSilver Trophy
Obtain a Rank S Item in Scenario Campaign Mode Zdobądź przedmiot o randze S w trybie fabularnym. Na początku nie mamy w zasadzie szans na znalezienie tego typu przedmiotu, ale podczas przechodzenia kolejnych misji, warto założyć przedmioty które zwiększają szansę na zdobycie skrzynek. Przedmioty te posiadają właściwość Item Drop. Najlepiej żeby procent był jak najwyższy i żeby miała na sobie taki przedmiot zarówno Alisa jak i nasz zawodnik. W końcu się uda.
Treasure AmateurBronze Trophy
Collect 50 treasures in Scenario Campaign Mode To trofeum zyskamy w trakcie przechodzenia trybu fabularnego. Po prostu musimy zebrać 50 skrzynek. Warto mieć na sobie przedmioty które pomogą nam zdobyć więcej skrzynek ---> Przedmioty z Item Drop.
Treasure EnthusiastBronze Trophy
Collect 100 treasures in Scenario Campaign Mode Tak samo jak we wcześniejszym trofeum, ale tym razem musimy zdobyć 100 skrzynek.
Treasure MasterSilver Trophy
Collect 200 treasures in Scenario Campaign Mode Tak samo jak we wcześniejszym trofeum, ale tym razem musimy zdobyć 200 skrzynek.
Enemy Hunting AmateurBronze Trophy
Defeat 300 enemies in Scenario Campaign Mode Musimy wykończyć 300 przeciwników w trybie fabularnym. W trakcie przechodzenia, odblokuje się nam to trofeum.
Enemy Hunting EnthusiastBronze Trophy
Defeat 1000 enemies in Scenario Campaign Mode Musimy wykończyć 1000 przeciwników w trybie fabularnym. W trakcie przechodzenia, odblokuje się nam to trofeum.
Enemy Hunting MasterSilver Trophy
Defeat 2000 enemies in Scenario Campaign Mode Tak samo jak 2 poprzednie trofea. Zapewne nie uda Wam się to nawet po przejściu całej kampanii, ale warto pamiętać, że każdą misję można powtarzać w kółko. Jeżeli nie uda nam się ukończyć misji, to i tak liczba pokonanych przeciwników jest dodawana do całej sumy. Podobnie jest ze skarbami!!! Polecam misję z Anną, gdzie jest całkiem pokaźna liczba przeciwników.
Playing With FireBronze Trophy
Defeat 100 enemies with the Flamethrower in Scenario Campaign Mode Musimy wykończyć 100 przeciwników za pomocą miotacza ognia. W trakcie rozgrywki, gdy macie tę broń pod ręką, starajcie się ubić jak najwięcej przeciwników. Do końca całej fabuły, powinniście zdobyć to trofeum.
Heavy ArtilleryBronze Trophy
Defeat 100 enemies with the Gatling Gun in Scenario Campaign Mode Musimy wykończyć 100 przeciwników za pomocą ciężkiego karabinu maszynowego. W trakcie rozgrywki, gdy macie tę broń pod ręką, starajcie się ubić jak najwięcej przeciwników. Do końca całej fabuły, powinniście zdobyć to trofeum.
Ready For ActionBronze Trophy
Pick up 300 health recovery items in Scenario Campaign Mode Po prostu masz zgarnąć 300 przedmiotów uzdrawiających - jajka, kurczaki i kury. Nawet jeżeli masz pełne zdrowie, a taki przedmiot leży to go zgarnij. Zresztą i tak w trakcie przechodzenia gry na bank zdobędziesz to trofeum.
Brute ForceBronze Trophy
Defeat 100 enemies with the Lead Pipe in Scenario Campaign Mode Tym razem znowu musimy wykończyć 100 przeciwników, ale teraz za pomocą rurki. Tak jak przedtem, bierzcie przedmiot jeżeli leży obok i każdego z przeciwników ładnie nim potraktujcie. W trakcie rozgrywki odblokujecie to trofeum.
Thirsty FighterBronze Trophy
Pick up 50 drink items in Scenario Campaign Mode Zbierz 50 'napojów energetycznych'. To te zielone, żółte i czerwone buteleczki. Łatwa sprawa, zdobywa się to wraz z przechodzeniem gry.
Crate BreakerBronze Trophy
Destroy 100 wooden crates in Scenario Campaign Mode Musisz zniszczyć 100 drewnianych skrzynek. Nie ma lepszego sposobu niż przechodzenie kolejnych misji. Warto niszczyć skrzynki nie tylko dla tego trofeum, ponieważ w nich znajdują się przedmioty (regenerujące, dopalacze, bronie), które pomogą wam zdobyć inne trofea.
Alien HunterBronze Trophy
Defeat 10 aliens in Scenario Campaign Mode Musimy ubić 10 kosmitów. Gdy tylko jakiegoś zobaczymy, trzeba szybko się za niego zabrać, ponieważ po chwili po prostu wyskakuje on w górę i koniec, znika. Polecam lokację 'G Science and Technology, Research Building 3'. Tam znajdziemy trzech kosmitów. Powtarzamy misję kilka razy i trofeum jest nasze.
Scenario ExpertSilver Trophy
Clear all of the stages in Scenario Campaign Mode Ukończ wszystkie misje podstawowe + 4 sekretne w trybie fabularnym. Trzy pierwsze zdobywasz uzyskują trofea 'Wooden Warrior', 'Nightmare Train' i 'Eastern Explorer'. Żeby odblokować ostatnią lokacje musisz zrobić to: 'Mishima Industries, Biotech Research Station Ruins' - żeby zdobyć tę lokację, musisz w misji 'Seahorse Grand Hotel' na samym jej początku pójść w prawo i na końcu pokonać Rogera(koniecznie na poziomie Hard). Po tym już masz kolejną nową misję w kieszeni, a co za tym idzie, trofeum.
King Of The HillBronze Trophy
Knock 10 enemies in the water in Scenario Campaign Mode Wrzuć dziesięciu przeciwników do wody. Można to wykonać w misjach z Jackiem czy Miguelem, gdyż po prawej stronie jest rzeka.
A Friend In NeedBronze Trophy
Rescue your downed partner 3 times in Scenario Campaign Mode (single player) Kiedy Alisa zostanie pokonana, podbiegnij do niej i wciśnij X. Dodasz jej w ten sposób trochę energii. Zrób tak 3 razy, a zdobędziesz trofeum.
Combo AmateurBronze Trophy
Perform a 10 chain combo in Scenario Campaign Mode Musimy stworzyć łańcuch z dziesięciu pokonanych przeciwników. Odstęp czasu między kolejnymi przeciwnikami nie może być dłuższy niż 10 sekund. Warto mieć na sobie jakieś przedmioty, które zwiększają naszą siłę.
Combo EnthusiastBronze Trophy
Perform a 30 chain combo in Scenario Campaign Mode Musimy stworzyć łańcuch z trzydziestu pokonanych przeciwników. Polecam misję gdzie bossem jest Anna, tam jest sporo przeciwników i pojawiają się dość regularnie.
Combo MasterSilver Trophy
Perform a 50 chain combo in Scenario Campaign Mode Musimy stworzyć łańcuch z pięćdziesięciu pokonanych przeciwników. Polecam misję gdzie bossem jest Anna, tam jest sporo przeciwników i pojawiają się dość regularnie.
Upgraded AssistantBronze Trophy
Upgrade Alisa to the highest possible level Zdobędziemy to trofeum razem z ukończeniem linii fabularnej. Oczywiście musimy też ukończyć sekretne misje.
What's So Special About It?Bronze Trophy
Obtain the Special Flag in Scenario Campaign Mode W czasie przechodzenia gry zdobędziesz to trofeum na 100%. Trzeba zdobyć małą żółtą flagę z czerwonym logo na niej. Można znaleźć ją w misji z Ravenem czy Eddy'im. Warto szukać też w skrzyniach.
No Key For MeGold Trophy
Clear the Millennium Tower stage without the boot-up key in Scenario Campaign Mode W misji gdzie bossem jest Anna, na początku jesteśmy pytani, czy chcemy użyć Nancy. Odpowiadamy przecząco. Warto mieć na sobie (jak również na Alisie) przedmioty zwiększające siłę i energię. Raczej nie jest to trudne zadanie. Po pokonaniu bossa, złote trofeum ląduje na naszym koncie.
Learning Is FunBronze Trophy
Clear the tutorial stage in Scenario Campaign Mode No, tutaj musimy przebrnąć przez pierwszą misję w scenariuszu. Powodzenia!
Moving On UpBronze Trophy
Win a Ranked Match in Online Mode Włączamy tryb Online, wybieramy Ranking Match i wygrywamy z przeciwnikiem. Nic więcej.
No PressureBronze Trophy
Win a Player Match in Online Mode Tym razem włączamy tryb Online, ale wybieramy Player Match. Wygrywamy i znów dostajemy trofeum. 'Bez ciśnienia' ;)
Fighting AmateurBronze Trophy
Play 3 matches in Online Mode Rozegraj 3 mecze online. Bez różnicy czy wygrasz czy przegrasz. Wystarczą 3 rozgrywki.
Fighting EnthusiastBronze Trophy
Play 10 matches in Online Mode Rozegraj 10 walk online. Podobnie jak w poprzednim trofeum.
Fighting MasterSilver Trophy
Play 30 matches in Online Mode Rozegraj 30 walk online. Podobnie jak w poprzednim trofeum.
Arcade AddictBronze Trophy
Clear the Arcade Battle in Offline Mode Przejdź tryb Arcade. Więcej tłumaczyć chyba nie trzeba.
Team TopplerBronze Trophy
Defeat 3 teams in Team Battle in Offline Mode Włącz tryb Team Battle, ustaw jak najmniejsze drużyny (co by się nie katować zbyt długo) i pokonaj przeciwników. Zrób tak 3 razy.
Survival Of The FittestBronze Trophy
Earn 10 consecutive wins in Survival in Offline Mode Włącz Survival Mode i pokonaj 10 przeciwników pod rząd. Proste zadanie.
Practice Makes PerfectBronze Trophy
Inflict a total of 1000 damage in Practice in Offline Mode Wchodzimy w tryb Practice i ładujemy w nieświadomą niczego kukłę kolejne ciosy. Gdy zadamy 1000 punktów obrażeń, trofeum będzie nasze.
Gallery CompletionistGold Trophy
Complete the Gallery Odblokuj wszystkie prologi jak i zakończenia zawodników. W czasie przechodzenia gry, zakończenia będą stopniowo się odblokowywać. Po obejrzeniu prologu, możemy wyjść do mapy świata i wybrać kolejną postać, jeżeli zakończenie odblokowało się w trakcie gry. Trzeba pamiętać, że Armor King oraz Jin Kazama mają po 2 zakończenia! Więc jeżeli odblokowałeś jedno, musisz odblokować i drugie. Kuma i Panda mają oddzielne filmiki i prologi. Więc musimy ukończyć obiema postaciami turniej.
Ghost VanquisherBronze Trophy
Defeat 30 Ghosts Pokonaj 30 przeciwników w trybie Ghost Battle. Żeby było łatwiej ustaw poziom trudności na easy i jedną rundę.
Love That MoneyBronze Trophy
Collect more than 5,000,000 G Musisz zdobyć ponad 5 000 000 G. Podczas rozgrywki w trybie fabularnym zdobędziesz taką kwotę. Nie kupuj żadnych dodatków do postaci do momentu, aż zdobędziesz to trofeum. Tak będzie prościej.
Machine CrusherSilver Trophy
Defeat NANCY-MI847J Nancy można pokonać tylko w trybie Arcade. Jest ona w bonusowej walce po szóstym zawodniku. Na samym początku zaznaczam, że jeżeli przegramy z Nancy, to nie możemy powtórzyć walki, tylko dalej walczymy z Jinem. Tak więc jeżeli czujemy że polegniemy, należy wcisnąć START na drugim padzie (jak ktoś nie ma, to niestety musi w kółko przechodzić Arcade Mode, żeby dotrzeć do Nancy), wtedy zawalczymy sami ze sobą jedną rundę (tak, ustawcie tryb Easy i jedną rundę) i znów możemy walczyć z Nancy. Wbrew pozorom, nie jest to trudny przeciwnik. Każdy jej atak jest do uniknięcia. Laser Niebieski - wystarczy kilka side stepów (wciskamy lekko dół lub górę i obchodzimy przeciwnika) Laser Czerwony - on wycina sporą dziurę w podłodze tak więc też należy dać kilka szybszych side stepów Strzelanie - wystarczy kucnąć Skok - kiedy Nancy spada, należy podskoczyć w momencie, kiedy uderzy o ziemie Uderzenia - zwykły blok Wystrzały pięścią - side step Jak widać tylko sidestepy, kucnięcia i bloki są wymagane. Nancy nie ma wiele ciosów ni kombinacji. Gdy podbiegniemy do Nancy polecam zrobić szybko 'nieblokowanego/powera' (b,b+1+2 u Paula, b+4+1 u Bryana, d/b+1+2 u Lawa, etc., etc.). Ja wybrałem do tego Bryana - jest dość szybki i ma całkiem mocne ciosy. Cały czas należy robić nieblokowane, sidestepy i ładować jakieś mocniejsze kombinacje. Co jakiś czas Nancy 'zdycha' i wtedy możemy załadować ze 3 nieblokowane. I już jesteście panami sytuacji!

Screeny z Tekken 6 (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKabal_666   @   16:31, 23.11.2009
No to już trofea zostały upowszechnione. Sprawdzajcie, czytajcie i przechodźcie Tekkena 6 na 100%.

W poradniku znalazły się w błędy, na które nie miałem niestety wpływu (zerwało mi połączenie).

Jest podwójne trofeum 'NIGHTMARE TRAIN' (kosmetyczny błąd, bo w grze jest oczywiście tylko jedno takie trofeum ;)

Trofeum "WOODEN WARRIOR" daje nam SREBRNE trofeum, a nie PLATYNOWE

Jeszcze tam gdzie musimy pokonać ROGERA, należy zrobić to na poziomie trudności HARD (z tego co pamiętam ;)

Mimo wszystko, bierzcie to! ;) Pozdrawiam!
0 kudosCzesiuGM   @   00:15, 29.11.2009
Wszystko poprawione, dzięki za cynk Uśmiech
0 kudosKabal_666   @   12:04, 08.12.2009
Również dziękuję za poprawki ;)
0 kudosLarry2001   @   16:24, 11.08.2012
Siemka Szczęśliwy
wielkie dzięki bardzo mi się to przyda Uśmiech
bo zamierzam zdobyć swoją pierwszą platyne ;D
jeszcze raz wielkie dzięki i pozdro ;)

0 kudosKabal_666   @   18:41, 11.08.2012
Fajnie że się w końcu komuś to przydało Dumny Platyna w T6 to jedna z łatwiejszych na PS3. Graj i daj znać jak poszło ;)
0 kudosSabath87   @   13:35, 17.08.2012
Gra bardzo przyjemna i dość łatwa w zcalakowaniu Uśmiech Jedna moich pierwszych platyn na PS3 Uśmiech
Dodaj Odpowiedź