Guild Wars: Nightfall (PC)

ObserwujMam (89)Gram (28)Ukończone (10)Kupię (6)

Achievementy do Guild Wars: Nightfall (PC)


Gilberto @ 11:20 11.10.2010
Krzysztof "Gilberto" Gwóźdź
Mam na imię Krzysztof, pochodzę z Krakowa :) Interesuję się przede wszystkim muzyką dlatego też pogrywam sobie na gitarce klasycznej oraz elektrycznej. :>

Commander G
Tytuł, który kiedyś można było uzyskać za zwycięstwa podczas meczy Hero Battles. Wraz z otrzymywaniem kolejnych poziomów w tym tytule, zwiększała się o 5000 maksymalna ilość Punktów Balthazara (FB), jaką Twoje konto może kumulować. Tytuł jest obecnie nieaktywny ze względu na usunięcie trybu Hero Battles z gry.
Sunspear G
Związany z Zakonem Słonecznych Włóczni (Order of the Sunspears), do którego od początku gry Twoja postać należy. Aby awansować na wyższe poziomy, musimy zbierać Sunspear Promotion Points (Punkty Awansu Słonecznych Włócznii). Ten tytuł jest wymagany do odblokowania niektórych zadań na terenie Elony (w tym m.in. te na 2x15 AP). Dodatkowo osiąganie kolejnych poziomów zwiększa efektywność umiejętności Sunspear Rebirth Signet (istnieje tylko dla trybu PvE). Gdy postać osiągnie rangę Castellan dalsze zdobywanie punktów w tytule będzie możliwe jedynie w Hard Mode.
Lightbringer G
Aby awansować na wyższe poziomy, musimy zbierać Lightbringer promotional points. Można je otrzymać za wykonanie określonych zadań bądź zleceń polowania (blessing, potocznie 'hunt'). Kiedy ten tytuł jest aktywny w trybie PvE, za każdy poziom Lightbringera zyskujesz 1 punkt redukcji obrażeń oraz bonus +5% obrażeń przeciwko demonom. Dodatkowo zwiększa się efektywność umiejętności PvE Lightbringer's Gaze oraz Lightbringer Signet.

Screeny z Guild Wars: Nightfall (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?