Spider-Man 2: The Game (XBOX)

ObserwujMam (4)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Kody do Spider-Man 2: The Game (XBOX)


jakub09 @ 14:52 15.10.2008
"jakub09"

W trybie story
Kodem jest czytana od końca nazwa developera Treyarch czyli HCRAYERT. Ten kod dodaje 40% do ukończenia gry i 200000 pkt. bohaterstwa oraz kilka ulepszeń.

Teatr i Arena walk
Aby odblokować obie rzeczy po prostu wypełnij wszystkie misje z rozdziałów od 1 – 15. W rozdziale 16 idź do sklepu mając minimum 6000 punktów i kup rzecz oznaczoną ikoną aparatu – kosztuje 1000 i pozwala obejrzeć creditsy. Teraz kup ikonkę z pozującym Spiderem – kosztuje 5000 i odblokowuje Fight Arena. Arena znajduje się w magazynie, gdzie po raz pierwszy Spidy walczył z Schockerem. Można tam walczyć ze sporymi grupkami bandziorów.

Ciekawostka – oskubany Vulture
Udaj się do budynku Chryslera (drapacz chmur obok Empire State Bulding) i wejdź na góre tak wysoko by znaleść się na poziomie, gdzie na każdym rogu budynku znajduję się zielona piramidka. Obejdź budynek wokoło a znajdziesz zielone pióra – jeśli grałeś w pierwszą cześć to od razu wiesz o co chodzi – to tu walczyłeś z Vulture

Screeny z Spider-Man 2: The Game (XBOX)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?