Mass Effect 3 (XBOX 360)

ObserwujMam (28)Gram (3)Ukończone (20)Kupię (10)

Kody do Mass Effect 3 (XBOX 360)


bigboy177 @ 01:52 31.03.2014
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Standardowych kodów do gry Mass Effect 3 niestety nie ma, dlatego poniżej prezentuję garść porad i tricków, które powinny ułatwić rozgrywkę.

Żołnierz z Battlefield 3 w trybie multiplayer:

Aby otrzymać wspomnianego żołnierza, należy posiadać aktywowaną przepustkę sieciową w Battlefield 3, a następnie włączyć Mass Effect 3.

Wyrzutnia Chakram oraz pancerz Reckoner Knight:

Pobierz i uruchom wersję demonstracyjną gry Kingdom Of Amalur: Reckoning, aby odblokować oba przedmioty. Pancerz zmaksymalizuje obrażenia czynione na bliskie odległości, a broń posiada wyjątkowo skuteczną eksplodującą amunicję.

Bonus do obrażeń:

Importuj zapis gry Mass Effect 2, w którym żyje Prejek Paddlefish. Ukończ teraz Mass Effect 3 w taki sposób, aby Prejek nadal żył. Włącz New Game+ i idź do kwatery Liary na Normandii. W ten sposób zgarniesz 10% bonus do obrażeń od broni oraz mocy.

Łatwa reputacja:

Podczas fragmentu, gdzie za moment wylądujesz na planecie Gellix, aby uratować naukowców Cerberusa; zaraz po scenie, w której rozmawiasz z Jacobem i chwilę przed rozmową z Dr. Brynn spotkasz byłą pracownicę Cerberusa (Dr. Brown) opłakującą męża. Porozmawiaj z nią, aby zdobyć +2 do reputacji. Teraz zatrzymaj grę i zapisz. Wczytaj zapis, a Dr. Brown wciąż będzie w tym samym miejscu. Porozmawiaj z nią ponownie, pauzując, zapisując i wczytując. Proces możesz powtarzać tyle razy, ile chcesz.

Zdobywanie broni:

Wykonaj określone zadanie albo zrób wskazaną czynność, aby odblokować przypisaną do niego/niej broń.

Pistolety:

M3 Predator - broń zdobywana podczas prologu.

Scorpion - w misji "Priorytet: Sur'Kesh" znajdziesz ją na ziemi, gdzie Mordin prosi Cię, abyś reaktywował zasilanie do windy. Po reaktywowaniu zasilania, broń znajdziesz przed włączeniem windy.

M-5 Phalanx - w misji "Priorytet: Tuchanka" znajdziesz ją na ziemi, na szczycie schodów prowadzących do długiego przejścia, gdzie Żniwiarz strzela z lasera do Twojej drużyny.

M-358 Talon - w misji "Priorytet: Citadel", przebywając w kwaterze C-Sec wejdziesz do ciemnego korytarza z czterema biurami. Jedno z pierwszych jest zamknięte, idź do przodu, jedyną ścieżką, aby znaleźć konsolę, która otworzy drzwi do biura. Wróć się, wejdź do środka, a pistolet będzie pośród innych broni.

M-6 Carnifex - w misji pobocznej "Arrae: Byli naukowcy Cerberus", znajdziesz ją na rurze w skąpanym w czerwieni korytarzu, przed wejściem do góry po drabinie.

Arc Pistol - w misji "Priorytet: Geth Dreadnought", otrzymasz ją od Tali.

M-77 Paladin - można go nabyć z terminalu Rekwizycji Widm w biurze Widm w Cytadeli za 200000 kredytów.

Shotguny:

M-23 Katana - w misji "Priorytet: Mars", dostajesz na początku zadania.

M-27 Scimitar - w misji "Priorytet: Palaven", znajdziesz ją w głównym obozie Turian, na ziemi, kiedy wychodzić będziesz na pierwsze zlecenie.

M-22 Eviscerator - w misji "Śledztwo w Akademii Grissom", znajdziesz go na czerwonej kanapie, zaraz po uratowaniu pierwszego ucznia.

M-300 Claymore - w misji "Atticański Trawers: Krogańska Drużyna", znajdziesz go w opuszczonym obozie, w budynku po lewej, zaraz po wejściu.

Graal Spike Thrower - w misji "Priorytet: Tuchanka", znajdziesz go w pobliżu strażnika czekającego przy barierce, zaraz po rozpoczęciu misji.

Disciple - w misji "Lesuss: Klasztor Ardat-Yakshi", znajdziesz go zaraz po znalezieniu samotnej Asari i wejściu do pokoju bojowego pełnego Kanibali oraz zawierającego generator pola.

Geth Plasma Shotgun - w misji "Priorytet: Rannoch", wejdź do dużego pomieszczenia z Gethami na balkonie. Zabij wrogów, a następnie przeszukaj wejście do tego miejsca, aby znaleźć broń.

M-11 Wraith - można go kupić w biurze Widm w Cytadeli za 250000 kredytów.

Karabiny maszynowe:

M-4 Shuriken - w misji "Priorytet: Mars", znajdziesz ją we wnętrzu lobby pokoju bezpieczeństwa, gdzie Liara pracuje na komputerze. Podnieś broń przed włączeniem konsoli bezpieczeństwa.

M-9 Tempest - w misji "Tuchanka: Turiański Pluton", znajdziesz ją na ziemi zaraz po wyeliminowaniu Husków i wspięciu się na drabinę; jest w jaskiniach.

M-25 Hornet - w misji "Priorytet: Cytadela", znajdziesz ją po wejściu do nowej strefy i pojechaniu windą do góry. Spójrz w prawo, a dostrzeżesz kilka przedmiotów, w tym także broń.

M-12 Locust - w misji "Priorytet: Horyzont", znajdziesz ją po prawej stronie jednego z pierwszych laboratoriów.

Strzelby szturmowe:

M-8 Avenger - zdobywasz podczas Prologu.

M-15 Vindicator - w misji "Priorytet: Mars", zaraz przed wejściem do komnaty archiwalnej dostrzeżesz małe pomieszczenie bezpieczeństwa, w pobliżu głównego korytarza.

M-96 Mattock - w misji "Śledztwo w Akademii Grissom", znajdziesz ją po opuszczeniu klasu; przeszukaj korytarz z czerwonymi ławkami.

Phaeston - w misji "Tuchanka: Turiański Pluton", znajdziesz ją po przegonieniu Żniwiarki i natrafieniu na martwych Turian. Poszukaj obok ciał.

M-76 Revenant - w misji "Priorytet: Cytadela", znajdziesz ją na chwilę przed wpadnięciem na Inżyniera Bojowego, pracującego przy zatrzasku. Kiedy go zauważysz, zabij go, ale nie zajmuj się zatrzaskiem. Zawróć i wejdź do poczekalni w poprzedniej strefie, aby znaleźć tą broń.

Geth Pulse Rifle - w misji "Priorytet: Perseus Veil", znajdziesz ją w pobliżu pokoju kontrolnego. Znajduje się na półce naprzeciwko głównej ścieżki, lekko po prawej.

M-99 Saber - zdobywasz podczas misji "Priorytet: Horyzont".

M-37 Falcon - zdobywasz podczas misji "Priorytet: Kwatera Cerberus".

Snajperki:

M-92 Mantis - w misji "Priorytet: Mars", zaraz po zejściu w dół drabiną, popatrz w prawo, aby znaleźć tą broń na ziemi.

M-97 Viper - w misji "Priorytet: Palaven", znajdziesz ją na pudełkach w środku głównego obozu Turian.

M-13 Raptor - w misji "Priorytet: Sur'Kesh", znajdziesz ją na ławce, ponad zewnętrzną częścią ośrodka, na ziemi, gdzie Mordun chce abyś włączył zasilanie windy.

M-29 Incisor - w misji obocznej "Tuchanka: Bomba", znajdziesz ją na rampie, zaraz po tym jak wyjdziesz z pierwszej strefy bojowej.

Javelin - zdobywasz ją podczas misji "Rannoch: Admirał Koris".

M-98 Widow - zdobywasz ją podczas misji "Priorytet: Thessia".

Black Widow - możesz ją kupić w biurze Widm w Cytadeli za 250000 kredytów.


I to by było na tyle. Jeśli znacie jakieś inne sztuczki, albo może jakieś kody, dajcie znać w komentarzach poniżej. Uzupełnimy wówczas niniejsze zestawienie.

Screeny z Mass Effect 3 (XBOX 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosavildrahn   @   17:38, 05.04.2013
To nie są kody ale porady ale i tak dzięki za starania
0 kudosMicMus123456789   @   21:26, 05.04.2013
Jako takich kodów nie ma z tego co wiem.

Na PC są dostępne trainery, które pełnią rolę kodów.