The Last of Us (PS3)

ObserwujMam (69)Gram (14)Ukończone (50)Kupię (31)

Kody do The Last of Us (PS3)


bigboy177 @ 19:52 22.06.2013
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Kodów jako takich do gry The Last of Us niestety nie ma, niemniej jednak pod spodem znajdziecie garść wskazówek dotyczących tego, jak grać, aby zabawa była przyjemniejsza.


Na pierwszy ogień idzie jednak tryb gry New Game +

Sprawa polega na tym, że po ukończeniu gry mamy możliwość jej ponownego odpalenia, z tą różnicą, że główny bohater nie zostaje zresetowany. Zachowuje więc swoje umiejętności, wyposażenie oraz broń. Możliwe jest zatem jego dalsze rozwijanie i gromadzenie wcześniej niezdobytych rzeczy.

Co istotne, aby New Game + był dostępny, należy przynajmniej raz ukończyć grę. Poziom trudności, na którym to uczynisz determinuje poziomy trudności, w których pojawi się New Game +. Jeśli zatem ukończysz grę na "normalu", nowy tryb zabawy zobaczysz na poziomie łatwym i normalnym.


A teraz garść podpowiedzi, które na pewno ułatwią zabawę.

* zawsze staraj się mieć przy sobie jedno ostrze (pozwala unieszkodliwić atakującego Clickera);
* najskuteczniejszą bronią na Bloatera jest strzelba oraz shotgun, z nimi dość szybko wyeliminujesz pokrakę - warto wesprzeć się oczywiście koktailem mołotowa;
* jeśli chcesz się szybko pozbyć większej grupy wrogów, poszukaj cegły lub butelki, rzuć nią w jakieś miejsce, a następnie w to samo miejsce rzuć koktail mołotowa, tudzież brudną bombę (wyjątkowo skuteczne na zainfekowanych);
* jeśli nie masz już miejsca na surowce, upewnij się, że nie potrzebujesz jakiegoś gotowego przedmiotu, jeśli masz choćby jeden slot, zrób przedmiot, a następnie podnieś brakujące surowce;
* jeśli znalazłeś gdzieś sejf, w pobliżu na pewno znajduje się kombinacja - może być w dzienniku, na ścianie (gdziekolwiek) - obserwuj zatem bacznie otoczenie;
* w menu umiejętności podnieś własne zdrowie i postaraj się posiadać zdolność pozwalającą odpierać ataki clickerów;
* nie zawsze musisz walczyć, często da się przekraść obok przeciwników niezauważenie, oszczędzasz w ten sposób amunicję w przypadku trudniejszych oponentów.


Easter eggs

* Uncharted oraz Jak and Daxter

Po scenie, w której spotykasz Sama i Henrego, wchodzisz do sklepu nazwanego Choo-Choo Toys. Na jednej ze ścian znajdują się gry planszowe, a wśród nich zobaczysz takie tytuły, jak Uncharted oraz Jak and Daxter. Dodatkowo, w poprzednim pokoju znajduje się zabawka Jak and Daxter.

* Nawiązanie do The Last Of Us w Uncharted 3

Podczas walki w barze, na samym początku Uncharted 3 przechodzimy obok gazety na barze, w której nagłówek to "Naukowcy wciąż walczą, by zrozumieć morderczego grzyba."


I to by było na tyle z takich najważniejszych wskazówek, jeśli chodzi o rozgrywkę. Powinny one ułatwić zabawę i uczynić ją bardziej satysfakcjonującą.

Screeny z The Last of Us (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?