Dead Space 2 (PS3)

ObserwujMam (39)Gram (7)Ukończone (18)Kupię (13)

Kody do Dead Space 2 (PS3)


bat2008kam @ 16:28 18.02.2011
Bartek "bat2008kam"

NAGRODY ZA UKOŃCZENIE GRY

W nagrodę za ukończenie kampanii dla pojedynczego gracza możesz odblokować następujące bonusy:

Tryb New Game+ – Tryb ten cechuje się możliwością przeniesienia całego ekwipunku zgromadzonego podczas przechodzenia kampanii po raz pierwszy.

Najwyższy poziom trudności Hardcore – Głównym utrudnieniem tego poziomu trudności jest możliwość utworzenia tylko trzech stanów gry na całą kampanię. Poziom ten nie pozwala ponadto na wybranie trybu New Game+, zmuszając do zdobywania wszystkich przedmiotów od nowa.

Nowy kombinezon – W trakcie powtórnego przechodzenia gry w sklepach dostępny będzie nowy kombinezon nazywający się Riot Armor Suit.


UKRYTE SCHEMATY KOMBINEZONÓW

Podczas przechodzenia gry po raz drugi (po wybraniu trybu New Game+) będziesz mógł natrafić na schematy nowych, niedostępnych wcześniej kombinezonów. Oto miejsca ich odnajdywania:

Elite Engineer Suit – Schemat ten odnajdziesz przy powtórnym przechodzeniu pierwszego rozdziału gry. Jest on w tym samym pomieszczeniu, w którym znajduje się pierwszy sklep w grze.

Elite Vintage Suit – Schemat ten odnajdziesz przy powtórnym przechodzeniu szóstego rozdziału gry. Jest on w pomieszczeniu z manekinem, niedaleko miejsca pokonania Brute’a.

Security Elite Suit–
Schemat ten odnajdziesz przy powtórnym przechodzeniu dziewiątego rozdziału gry. Jest on w lokacji badanej tuż po wyjściu z tramwaju (znajduje się tam też miejsce zapisu stanu gry).

Advance Elite Suit – Schemat ten odnajdziesz przy powtórnym przechodzeniu jedenastego rozdziału gry. Jest on w pomieszczeniu, do otwarcia którego potrzebny jest węzeł mocy (Power Node).


CENNE WSKAZÓWKI

Podobnie jak w poprzedniej części serii, główny bohater może zajmować się kolekcjonowaniem oraz kupowaniem tzw. węzłów mocy (Power Nodes). Obiekty te wykorzystywane są przede wszystkim do rozwijania posiadanych kombinezonów oraz broni, przy czym są one też potrzebne do uzyskiwania dostępu do niektórych pomieszczeń. W rezultacie dobrze jest mieć zawsze co najmniej kilka tego typu obiektów w zapasie, dzięki czemu w sytuacji natrafienia na zamknięte drzwi nie trzeba będzie rezygnować z szansy zdobycia dodatkowych przedmiotów czy powracać do ostatnio odblokowanego sklepu.

Gra na początku siódmego rozdziału kampanii pozwoli Ci na wyjęcie węzłów mocy z wybranych broni oraz kombinezonów. Pozwala to oczywiście na cofnięcie nietrafionych decyzji (np. dokonania upgrade’ów niezbyt przydatnych broni) i na przeznaczenie węzłów na bardziej pożyteczne cele. Niestety nie jest to operacja darmowa, gdyż każda czynność wiąże się z koniecznością wydania pięciu tysięcy kredytów.

Screeny z Dead Space 2 (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?