Dead Island Riptide (PC)

ObserwujMam (89)Gram (19)Ukończone (48)Kupię (10)

Kody do Dead Island Riptide (PC)


bigboy177 @ 11:29 29.04.2013
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Podwajanie przedmiotów i broni

Aby podwoić (skopiować) posiadany ekwipunek możesz skorzystać z dwóch możliwości.

1. Podejdź do punktu kontrolnego i rzuć wszystkie przedmioty, które chcesz sklonować na ziemię. Następnie zgiń w pobliżu owego punktu kontrolnego, a kiedy pojawi się licznik do respawnu, wczytaj ostatni punkt kontrolny. Pojawisz się w checkpoincie, a wszystkie przedmioty, które upuściłeś będą na ziemi, jak również w inwentarzu. Podnieś zatem to, co leży na ziemi, a sam proces powtórz tyle razy, ile masz ochotę.

2. Wyposaż broń, którą chciałbyś sklonować, następnie rzuć bronią we wroga. Kiedy będzie ona w powietrzu, wejdź do inwentarza, odłóż broń (wyjmij ją z ręki), a następnie podejdź do egzemplarza, którym rzuciłeś i podnieś go. W tym momencie w inwentarzu będziesz miał dwie bronie tego samego rodzaju.

Nieograniczone pieniądze i doświadczenie

Aby w łatwy sposób zdobyć pieniądze i doświadczenie możesz sprzedawać ostrza Miya. Znajdziesz je albo kupisz za około 300 - 400 dolarów za sztukę. Ostrza możesz następnie wcisnąć Miya za kwotę około 1200 dolarów, a jednocześnie otrzymasz także około 1600 punktów doświadczenia. Jeśli chodzi o kupowanie ostrzy, musisz znaleźć sprzedawcę, który je posiada. Kup wówczas tyle, ile będziesz w stanie. Dodatkowe pieniądze znajdziesz podróżując do Henderson Ferry Station (przystani dla promów), są tam szafki, które zawsze są pełne pieniędzy. Co istotne, proces musisz wykonać szybko, w innym razie sprzedawca zmieni posiadane towary i nie będziesz w stanie nabyć ostrzy. Jeśli chcesz znaleźć ostrza, najlepiej wybrać się na przystań Marika. Gdy się pojawisz, skręć w lewo, a zobaczysz spory ośrodek. Idź na tyły owego ośrodka i skorzystaj z drabiny, przejdź po dachu i wejdź do ogrodzonej przestrzeni. Zabij wszystkie zombie i wejdź do domu, a tam znajdziesz trzy ostrza. Następnie skorzystaj z szybkiego podróżowania, przenieś się gdzieś indziej i wróć znowu do odwiedzonego przed chwilą domu - ostrza pojawią się ponownie.

Miya przebywa w zatopionej dżungli i wiosce Mataka. Po wejściu tam skorzystaj z łodzi i zmierzaj w kierunku północno-zachodnim jaskini Tuluga - tam właśnie będzie Miya. Wypełnij dla niej zadanie, a będziesz w stanie bez końca zdobywać doświadczenie i pieniądze.

Pomarańczowa broń:

Idź do wioski Mataka i poczekaj tam pięć godzin. Upewnij się, że jeśli korzystasz z pada, jest to kontroler przewodowy, albo ciągle go ładujesz, tak aby się nie wyłączył. Po pięciu godzinach, przejdź do mapy szybkich podróży i wybierz Przystań Promów Hendersona. Po przybyciu na miejsce obróć się i znowu wkrocz do mapy szybkich podróży, tym razem wybierając wioskę Halai. Po wejściu do świata gry, skręć w prawo aby znaleźć metalowy pojemnik na dolnej półce. Otwórz go, a we wnętrzu znajdziesz na pewno pomarańczową, legendarną broń. Powtórz ten proces tyle razy, ile chcesz. Co ważne, nie możesz czekać w jaskini ani martwej strefie, tzw. Dead Zone - musi to być lokacja, do której da się szybko podróżować, inaczej trick nie zadziała.

Nieograniczone rakiety

Brnij do przodu przez wątek fabularny, aż do momentu kiedy będziesz w stanie przejść do Przystani Hendersona. Przemieść się do niej korzystając z szybkiego podróżowania, a po pojawieniu się na miejscu idź na południowy-zachód, aż dotrzesz do strefy objętej kwarantanną. Wyjdź po schodach, a zobaczysz drewniane gniazdo snajpera. Wejdź po drabinie i na platformę. Aby przeskoczyć przez płot z drutem kolczastym musisz się nieco rozpędzić. Jest tam mnóstwo zombie, a zatem najpierw ich wyeliminuj. Kiedy to zrobisz idź prosto i skręć w lewo. Znajdziesz tam rakietnicę LAW oraz amunicję na półce po lewej stronie. Aby wyjść ze strefy objętej kwarantanną, wczytaj ostatni checkpoint, albo zgiń. Jeśli pojawisz się znowu w strefie, wyłącz i włącz grę. Po wczytaniu zapisu ponownie powinieneś być poza strefą i mieć nadal rakietnicę. Skorzystaj z szybkiego podróżowania, aby rakietnica ponownie się pojawiła w strefie kwarantanny. Proces możesz powtarzać tyle razy, ile masz ochotę. Pamiętaj jednak aby zrobić kopię zapasową stanu gry, gdyby przypadkiem Twoja postać utknęło w strefie kwarantanny.

Amunicja dla snajperki

Brnij przez wątek fabularny aż do momentu, w którym będziesz w stanie przejść do Przystani dla Promów Pinai. Obok przystani znajduje się wielki billboard z napisem "Warsztat" (Workshop), a na szczycie znajduje się ciężarówka. Wejdź po drabinie z tyłu billboardu, aby dostać się do tyłu ciężarówki. W środku znajduje się snajperka oraz amunicja do niej. Zbierz wszystko, a następnie przejdź do stacji szybkiej podróży i przemieść się do jakiejkolwiek lokacji. Po powrocie do Przystani Pinai snajperka i amunicja będą znowu w ciężarówce.

Screeny z Dead Island Riptide (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosalex1800shelby   @   01:17, 28.05.2013
kto sprzedaje te ostrza proszę o informacje
0 kudosMicMus123456789   @   10:08, 28.05.2013
Tych ostrzy nie trzeba kupować, po prostu wystarczy rozglądać się po lokacjach. Tych ostrzy jest pełno w grze. Pierwszy raz kiedy spotkałem Miya miałem ponad 20 ostrzy w ekwipunku.
0 kudosalex1800shelby   @   21:39, 28.05.2013
Spoko Ten gostek co sprzedaje OSTRZA to stoi na przyczepie kempingowej obok Magazynu Geoffreya Nape'a nie zawsze ma je w sprzedaży po jakimś czasie są dostępne
Ja przeszedłem tą grę już 3X a teraz chciałem się pobawić i z koksować postać na maxa nabiłem do 70lvl ale nie mogę już mieć punktów aby rozwijać dalsze umiejętności
Ktoś wie jak to zrobić?
0 kudosMicMus123456789   @   22:11, 28.05.2013
Jeśli masz 70 level to dalej już nic nie zrobisz. To jest max level, a w grze nie ma czegoś takie, że dostajesz punkt umiejętności czy same umiejętności za zadania.

Swoją drogą bzdurą jest ten 70 level jako max kiedy zombie mają większy np 73.