Dead Space 3 (PC)

ObserwujMam (104)Gram (28)Ukończone (41)Kupię (10)

Kody do Dead Space 3 (PC)


bigboy177 @ 14:15 13.03.2013
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Kodów do gry Dead Space 3 niestety nie ma, zamiast tego zachęcamy do skorzystania z kilku poniższych wskazówek, jak również do pobrania jednego z trainerów, oferujących m.in. niekończącą się amunicję oraz nieśmiertelność (tzw. god mode).


Duplikaty przedmiotów (tryb współpracy)

Możesz skorzystać z tego patentu w każdym miejscu gry, ale najlepiej działa gdy jesteś w pobliżu checkpointu oraz ławki inżynieryjnej. Grać musisz z przyjacielem, posiadającym zestaw słuchawkowy, aby ułatwić komunikację. Procedura postępowania jest następująca:

* daj znajomemu przedmioty do zduplikowania;
* wyjdź do menu głównego;
* znajomy musi natychmiast zapisać grę i opuścić menu pauzy;

Sztuczka zadziała tylko jeśli czynność wykonasz w odpowiedniej kolejności i, co najważniejsze, szybko. Teraz oboje powinniście posiadać te same przedmioty.

Nieograniczone źródło przedmiotów

Podnosząc artefakt, przejdź do kolejnej lokacji aby minąć drzwi. Gdy miniesz drzwi, pozwól im się zamknąć i otworzyć ponownie. Wróć do miejsca, w którym znalazłeś artefakt, a zamiast niego dostępne będą surowce, takie jak półprzewodniki, złom, apteczki itd. Sztuczkę możesz powtarzać tyle razy, ile zechcesz.

Screeny z Dead Space 3 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?