Tomb Raider 2013 (PC)

ObserwujMam (256)Gram (69)Ukończone (191)Kupię (42)

Kody do Tomb Raider 2013 (PC)


bigboy177 @ 13:01 13.03.2013
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Jeśli potrzebujesz typowe kody do gry Tomb Raider, to niestety musimy Cię zmartwić, póki co takowych nie ma. Możesz natomiast skorzystać z garści wskazówek, które zamieszczamy poniżej, jak również trainera do gry, z pomocą którego włączysz nielimitowaną amunicję, maksymalną liczbę punktów doświadczenia, czy nieśmiertelność (tzw. god mode).

Kilka przydatnych wskazówek:

Staraj się możliwie jak najszybciej maksymalizować strukturę łuku. Z jego pomocą dotrzesz w wiele niedostępnych miejsc, zdobywając doświadczenie potrzebne do tego, by ciągle rozwijać Larę. Łuk jest też bardzo ważnym narzędziem cichej eliminacji wrogów. Zdjęcie przeciwników bez wywoływania alarmu ułatwia ich eksterminację, alarm powoduje bowiem pojawienie się kolejnych nieprzyjaciół.

Na początku zabawy nie wejdziesz w każde miejsce, ale nie przejmuj się z tego powodu, albowiem nawet pod koniec rozgrywki będziesz w stanie wracać do wcześniej odwiedzanych lokacji, celem odnalezienia ukrytych tam skarbów i znajdziek. Warto też zainwestować w umiejętności odpowiedzialne za ujawnianie tychże znajdziek na mapie.

Jeśli przeciwnicy stoją w większej grupie, sprawdź czy w okolicy nie ma jakiegoś niebezpiecznego przedmiotu - beczki, tudzież zabudowy, którą możesz zawalić strzałą z liną. W ten sposób zlikwidujesz wszystkich na raz, nie tracąc życia oraz amunicji.

Pamiętaj, że możesz nie być w stanie wymaksować wszystkich broni, a w związku z tym inwestuj w te, z których najczęściej korzystasz. Osobiście polecam karabin, łuk oraz pistolet. Shotgun działa całkiem sprawnie, nawet jeśli jest rozwinięty tylko w 50%.

Często korzystaj z "instynktu" Lary, ujawnia on bowiem ukryte w okolicy przedmioty, jak również przeciwników. Dzięki temu łatwiej znajdziesz różne przydatne graty, a jednocześnie nie wpadniesz w pułapkę.

Screeny z Tomb Raider 2013 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?