Władca Pierścieni: Wojna na Północy (PC)

ObserwujMam (110)Gram (30)Ukończone (54)Kupię (18)

Kody do Władca Pierścieni: Wojna na Północy (PC)


bigboy177 @ 17:32 08.03.2014
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Standardowych kodów do gry Władca Pierścieni: Wojna na Północy nie ma, ale poniżej znajdziecie garść wskazówek dotyczących m.in. trybu wyzwań, legendarnego oraz heroicznego. Jeśli natomiast szukacie standardowych kodów, to zapraszam do działu trainerów. Tamtejsze pliki ułatwią przechodzenie tytułu, oferując opcje przypominające kody.

Dwie mapy wyzwań:

Jeśli ukończysz opisane poniżej zlecenia, będziesz w stanie odblokować przypisaną mapę. Jeśli zatem uda Ci się zakończyć rozdział pierwszy, zdobędziesz mapy Lothlorien oraz Osgiliath.


Tryb heroiczny i Legendardy:

- Ukończ grę na normalnym poziomie trudności, a odblokujesz poziom Heroiczny.
- Ukończ grę na Heroicznym poziomie trudności, a odblokujesz Legendarny;


Niekończące się pieniądze:

Wejdź do jakiegokolwiek meny kupowania/sprzedawania i podświetl niepotrzebny ekwipunek (przedmiot zostanie sprzedany kiedy puścisz Prawy Trigger pada). Wciśnij zatem Prawy Trigger i wielokrotnie wciskaj przycisk A. Działać to będzie tylko na przedmiotach, które masz w menu ekwipunku (ikona tarczy), a nie na przedmiotach w torbie (ikona plecaka). Sztuczka działa w każdym sklepia, albo w menu sprzedaży / kupowania na ekranie szybkiej podróży. Co istotne działa on w wersji niezaktualizowanej. Po zainstalowaniu patchy może nie działać.

Łatwe pieniądze i przedmioty:

Grinduj w jednym z poziomów, a otrzymasz przedmiot Elfstone Of Congeniality. Daje on zniżkę 10% na wszystkie inne przedmioty. Załóż na siebie 10 z nich, a będziesz miał prawie 100 % zniżkę. Możesz wtedy kupić prawie wszystko w sklepie za 1 srebrną monetę, a następnie sprzedać za 30 tysięcy monet.

Najlepszym miejscem na wykorzystanie sztuczki jest Ettenmoors. Grindować możesz zacząć natychmiast po tym, jak postać Andriel mówi: "I see sunlight ahead". Zabijesz dwóch pierwszych orków łuczników, później resztę i pozbieraj rzeczy. Nie przechodź prze punkt zapisu, wróć do najbliższego miejsca, w którym możesz skorzystać z opcji "Szybkiej Podróży" i ponownie wróć do Rivendell, aby powtórzyć proces.

Screeny z Władca Pierścieni: Wojna na Północy (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?