Beyond Good & Evil (PC)

ObserwujMam (147)Gram (31)Ukończone (40)Kupię (5)

Kody do Beyond Good & Evil (PC)


bigboy177 @ 23:12 12.03.2014
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Kodów jaki takich do gry Beyond Good & Evil nie ma, możesz natomiast skorzystać z kilku poniższych rad, tudzież sztuczek, aby ułatwić sobie nieco życie.

Koralikowa mini-gra:

Zbierz 88 pereł, aby odblokować koralikową mini-grę na Mdisku.

Zwierzęcy Mdisk:

Sfotografuj wszystkie zwierzęta, aby odblokować zwierzęcy Mdisk.

Dodatkowa sekwencja filmowa:

Ukończ grę, a następnie oglądnij napisy finałowe. Nie wciskaj nic i poczekaj, aż napisy przejdą do samego końca. Wówczas włączy się jeszcze jeden film.

Łatwe zdjęcia i pieniądze:

Jak otrzymasz aparat i sfotografujesz żuczka, zrób zdjęcie dzieci, psa oraz Pey'j, aby mieć kilka zdjęć dla społeczeństwa naukowego i zarobić nieco pieniędzy. Idź też do Mammago i zrób zdjęcie jednego z odwiedzających, a w Dystrykcie Pieszych (Pedestrian District) zrób fotki tamtejszych ludzi. Niektórzy z nich mogą być niezidentyfikowanymi gatunkami.

Łatwe pieniądze:

Możesz zarobić sporo pieniędzy robiąc ryzykowne zdjęcia. Kiedy spotkasz wielkiego potwora, tego przypominającego jakiegoś morskiego stwora. Po krótkiej wstawce zrób zdjęcie i wyślij do centrum badawczego. Dostaniesz 2000 kredytów. Później, kiedy wejdziesz do fabryki zobaczysz kolejnego potwora. Zrób mu zdjęcie i wyślij do centrum, a dostaniesz 2500 kredytów. Rób zdjęcia rybom, zwierzętom, przyjaciołom i wszystkim ludziom chodzącym po ulicach oraz w barach. Wysyłaj wszystko do centrum.

Odblokowanie statku Beluga:

Kod konieczny do odblokowania statku Beluga znajduje się na spodzie butów odrzutowych (Jet Boots). Wybierz je i obróć tak, aby zobaczyć kod.

Kontrola duszy:

W momencie gdy zmieni się sterowanie w grze po bitwie z Domz, odwróć klawiaturę "do góry nogami", łatwiej ogarniesz kierunki.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?