Dungeon Siege 3 (PC)

ObserwujMam (87)Gram (14)Ukończone (22)Kupię (15)

Kody do Dungeon Siege 3 (PC)


MicMus123456789 @ 20:58 25.08.2011
Michał "MicMus123456789"

CHECKPOINTY
Checkpointy, czyli charakterystyczne żółte słupy światła, oprócz możliwości zapisania stanu gry pozwalają też na pełną regenerację paska zdrowia głównego bohatera i jego pomocnika. Do miejsc tych w rezultacie warto często powracać, szczególnie jeżeli widzi się przed sobą większą komnatę, w której może znajdować się duża grupa wrogów lub boss. Godne odnotowania jest to, że użycie checkpointu nie jest możliwe jeżeli bohater rozpoczął już jakąś bitwę. W takiej sytuacji trzeba rozprawić się z przeciwnikami, bądź też spróbować ich zgubić.

EKWIPUNEK
Za każdym razem gdy odnalazło się lub zdobyło nowy przedmiot gra informuje o tym jaka postać może z niego skorzystać, wyświetlając jej portret. Jeżeli portret nie jest widoczny, to może to oznaczać, że na danego pomocnika jeszcze się nie natrafiło. W takiej sytuacji warto pozostawić w inwentarzu nieużywane przedmioty, tak by móc je później ewentualnie przekazać nowemu podwładnemu. Jest to szczególnie wskazane w przypadku rzadkich przedmiotów oznaczanych kolorem niebieskim i pomarańczowym.

WSKAZYWANIE DROGI DO CELU
Gra posiada wbudowany mechanizm, dzięki któremu możliwe jest poproszenie jej o wskazanie drogi do aktualnego celu. W pierwszej kolejności trzeba jednak wybrać z dziennika pożądany quest. Szczególnie zalecane jest używanie tej funkcji w przypadku pobocznych zadań, gdyż do miejsc rozwiązywania głównych questów prędzej czy później i tak się dotrze.

Screeny z Dungeon Siege 3 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?