Test Drive Unlimited 2 (PC)

ObserwujMam (112)Gram (70)Ukończone (40)Kupię (53)

Kody do Test Drive Unlimited 2 (PC)


MicMus123456789 @ 15:47 25.08.2011
Michał "MicMus123456789"

DARMOWA NAPRAWA I UMYCIE SAMOCHODU
Jeżeli Twój samochód został uszkodzony lub ubrudził się i nie chcesz płacić 1500 dolarów za skorzystanie z myjni samochodowej, to możesz zastosować opisany poniżej trik. Przystąp mianowicie do dowolnego wyścigu lub wyzwania, po czym spauzuj grę i zrezygnuj z dalszej jazdy. Po tym jak powrócisz na mapę wyspy Twój samochód będzie wyglądał jak nowy.

WYZWANIA
Dodatkowe wyzwania w Test Drive Unlimited 2 teoretycznie pojawiają się w losowych miejscach, ale powinieneś zauważyć, że na każdej z map są to ściśle wyznaczone sektory. Warto odpowiednio wcześniej odblokować drogi prowadzące do tych obszarów. Zaletą tego rozwiązania jest to, iż po pojawieniu się nowego wyzwania na mapie nie będziesz musiał do niego pędzić, chcąc dotrzeć do celu przed upływem wyznaczonego limitu czasowego. Wystarczy bowiem wtedy wywołać okno mapy i przenieść się na jeden z pobliskich przejechanych odcinków drogi.

W wyzwaniach, w których należy dostarczyć luksusowy samochód w wyznaczone miejsce, pamiętaj o tym żeby się nie śpieszyć. Najlepiej jechać powoli i uważać na auta cywilne, które niejednokrotnie (zwłaszcza na autostradach) mają tendencje do niespodziewanych zmian pasa ruchu. Do tych wyzwań, które zakładają wzięcie udziału w próbie czasowej czy utrzymywanie wysokiej prędkości warto z kolei wybierać najszybsze posiadane samochody. Nie jest wskazane używanie wolniejszych aut (m.in. z klas A5-A7), gdyż nawet pomimo perfekcyjnej jazdy możliwy jest wariant, w którym nie sprosta się założeniom danego zadania.

Screeny z Test Drive Unlimited 2 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?