Resident Evil 3: Nemesis (PC)

ObserwujMam (81)Gram (15)Ukończone (45)Kupię (8)

Kody do Resident Evil 3: Nemesis (PC)


lechu15 @ 16:36 29.03.2009
Adrian "lechu15"

Mcenary
Po jednokrotnym ukończeniu gry zrób save Next Game'a. Gdy rozpoczniesz nową grę, wybierz ten stan gry, a następnie tryb Mercenary. Kontrolujesz tutaj Carlosa, Mikhaila lub Nicoli, a za ratowanie cywili i zabijanie wrogów dostajesz dodatkowy czas (na początku masz tylko dwie minuty). Po ukończeniu otrzymasz kasę, za którą będziesz mógł kupić lepszą broń na następną grę w tym trybie.

Nieskończona kasa i czas w trybie Mercenary
Idź do alei z trzema psami i pudłem. Zabij dwa psy i wejdź na pudło. Teraz wystarczy cały czas unikać ostatniego psa - za udane uniki będziesz miał mnóstwo kasy i czasu.

Dodatkowe kostiumy
Gdy ukończysz grę na poziomie Easy z rangą lepszą niż F, będziesz miał dostęp do kostiumu Jill z oryginalnego Resident Evila oraz Reginy z Dino Crisis. Aby zdobyć trzy kolejne kostiumy, musisz ukończyć grę na poziomie Hard z rangą A, za co z kolei dostaniesz policyjną mini, strój rowerowy oraz disco.

Ulepszona amunicja
Działa tylko w trybie Hard. Kiedy tworzysz amunicję przy użyciu reloadingtoola, musisz mieć wystarczająco dużo prochu, by zmieszać go z tymi samymi pociskami osiem razy. Za ostatnim razem pojawi się komunikat 'Do you want to create the enhanced ammo?'. Wybierz 'Yes', a po załadowaniu amunicji broń będzie znacznie potężniejsza niż jej normalna wersja. Działa to tylko z 9 mm pociskami do pistoletu oraz amunicją do shot guna

Epilogi Po ukończeniu gry na poziomie Hard będzisz miał dostęp do epilogów opisujących losy bohaterów serii po zakończeniu występów w grze. Aby zdobyć wpisy, musisz ukończyć

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosRyan91   @   12:11, 13.05.2009
Całkiem przyjemna gierka. Pomimo przestarzałej grafiki nadal jednak może sprawić frajde