Divine Divinity (PC)

ObserwujMam (116)Gram (28)Ukończone (26)Kupię (6)

Kody do Divine Divinity (PC)


Ogidogi @ 02:00 14.06.2009
Jerzy "Ogidogi" Kościelny
Komputery oraz gry interesują mnie od wielu lat. Nie mam konkretnych upodobań co do gatunków gier, jednak są tytuły których nie jestem w stanie strawić.

Sposoby oszukiwania tu przedstawione wynikają głównie z bugów gry, więc jeśli chcesz z nich korzystać to NIE instaluj patcha - gdyż usuwa je (nie wiem czy wszystkie ale generalnie usuwa).

Duplikacja przedmiotów: Wykonaj szybki zapis (Ctrl+S), chwyć przedmiot z ekwipunku (nie puszczaj go) i ciągle trzymając LPM z przedmiotem wykonaj szybkie wczytanie (Ctrl+L). hehe Dalej trzymasz przedmiot, który możesz teraz rzucić na glebę i podnieść ;) Najlepiej robić tą sztuczkę z mocnymi charmami, złotem, eliksirami, pułapkami, wytrychami itp.

Nieograniczone charm`y: Musisz mieć przedmiot w który można zakląć przynajmniej jeden charm i umiejętność Enchant Weapon. Otwierasz uzbrojenie (klawisz B), klikasz LPM na tym przedmiocie i pojawia się okienko do umieszczenia charm. Normalnie umieścisz tyle ile jest wolnych miejsc / jaka jest Twoja umiejętność. Ale jeśli klikniesz na przedmiot kilka / kilkanaście razy to otworzy się wiele okienek i jeśli masz wystarczająco charmów to umieszczasz ile chcesz. Najlepiej najpierw zduplikować jakiś mocny charm(y) - patrz wyżej i napakować jakiś przedmiot. Uwaga: jeśli władujesz za dużo w jeden przedmiot (kilkadziesiąt) to gra się zawiesi, więc nie szalej ;)

Zamrażające bronie: Broń z współczynnikiem zamrażania (tak jak czar Freeze) powinna działać jak czar. Ale przez bug nie działa. Każde trafienie zamraża i to niezależnie od Spiritual Resistance. Czyli możesz bezkarnie zabić każdego trafionego. Nie polecam tego sposobu - cała zabawa z gry umyka, naprawdę;( No chyba że chcesz grać dla samego grania a nie zabawy. Można od biedy wykorzystać gdy trafisz na jakiegoś big potwora, ale tylko jednorazowo !

Hodowla potworów: To metoda na punkty doświadczenia. Musisz mieć potwora, którego łatwo zabijasz i punkty XP są za niego dobre. Musisz mieć też minimum 1 poziom w Ressurect. Zabijasz, wskrzeszasz, nie używasz Aura of command, zmieniasz mapę (najlepiej użyć teleportu/piramid) , wracasz i potwór znowu atakuje. I tak do usranej śmierci ... hehe

Czar Polymorph: (tego nie testowałem) Podobno czar polymorph działa permanentnie, a nie czasowo jak powinien - dizęki temu zamieniasz dużego potwora w małego, zabijasz, a punkty XP te same.

Screeny z Divine Divinity (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?