Fallout 2 (PC)

ObserwujMam (342)Gram (25)Ukończone (102)Kupię (6)

Kody do Fallout 2 (PC)


bigboy177 @ 01:23 03.03.2014
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Kodów jako takich do gry Fallout 2 nie ma, ale poniższe bugi pozwolą Ci zgarnąć nieograniczone doświadczenie, a nawet spore sumki pieniędzy. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami.

Mnóstwo punktów doświadczenia:

Aby dostać całe mnóstwo punktów doświadczenia, po tym, jak pokonasz grę, idź do Commercial Row w New Reno. Porozmawiaj z ojcem Tully (pijak w kościele), a on da Ci książkę ze wskazówkami do Fallout 2. Za każdym razem, jak ją będziesz czytał, dostaniesz 10000 punktów doświadczenia.

Jeśli chcesz więcej punktów idź do Vault City. Wejdź do skarbca, następnie na trzeci poziom i wstaw swojego PIPBoya do komputera na wschodniej stronie, tam gdzie zrobiłeś to wcześniej. Otrzymasz informację od producentów, w której przeczytasz, żeby iść do komputera na północnym krańcu zachodniego pomieszczenia. Za każdym razem, jak będziesz z niego korzystał, dostaniesz 20000 punktów doświadczenia. Co ważne, korzystać można wielokrotnie.

Łatwe punkty doświadczenia:

W NCR idź do miejsca, w którym dziewczyna prosiła Cię o pomoc w przekonaniu gliniarza by nie popełniał samobójstwa i abyś naprawił komputer. Porozmawiaj z dziewczyną, a dostaniesz 4000 punktów doświadczenia, apteczkę oraz książkę naukową. Napraw komputer ponownie, porozmawiaj z dziewczyną ponownie, a stanie się to samo.

Darmowy wstęp do Skarbca:

Aby dostać się do skarbca Vault City, bez posiadania statusu obywatela stań przed wejściem, przed strażnikami, którzy twierdzą, że tylko obywatele mogą wejść. Następnie włącz tryb bojowy i wejdź do skarbca - całkowicie za darmo.

Nieograniczone pieniądze i Jet:

Będąc w melinie, spotkaj bandziora o imieniu Joey. Będzie on chciał sprzedać narkotyk Jet. Porozmawiaj z nim, poprosi Cię o $500 za każdą dawkę. Kiedy pierwszy raz z nim rozmawiasz posiadaj mniej niż $500, a mimo to zgódź się na zakup. Joey powie, że nie masz wystarczającej ilości pieniędzy i żebyś nie kupował nigdzie indziej. Będzie opcja "Wait, I'll buy it" (Poczekaj, kupię). Kliknij w nią, a Joey odpowie: "You'll be coming back" (Wrócisz jeszcze). Wtedy powiedz "Maybe" (Może). W Twoim inwentarzu pojawi się narkotyk, za który nie zapłaciłeś. Co ciekawe, Joey, w swoim inwentarzu będzie miał "Twoje" $500. Skorzystaj więc z umiejętności kradnięcia i weź pieniądze. Proces możesz powtarzać dowolną ilość razy.


UWAGA! Jako że opisane powyżej kody nie są tak naprawdę kodami, a jedynie bugami w grze. Mogą one zostać załatane dzięki aktualizacjom, a to oznacza, że przestaną działać. Są one na pewno dostępne w Fallout 2 w wersji 1.0 (premierowej).

Screeny z Fallout 2 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?