The Simpsons Hit And Run (PC)

ObserwujMam (13)Gram (5)Ukończone (7)Kupię (3)

Kody do The Simpsons Hit And Run (PC)


bigboy177 @ 02:00 14.06.2009
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Mini Gra Dla Wielu Graczy

Musisz zebrać wszystkie karty na dowolnym poziomie gry, a odblokujesz mini grę dla wielu graczy.

Kreskówka Itchy And Scratchy

Musisz zebrać wszystkie karty na każdym z poziomów, a będziesz mógł zobaczyć odcinek przygotowany specjalnie dla gry.

Opuszczanie Misji

Wystarczy sześć razy przegrać na misji, a będziesz mógł przejść do następnej.

Więcej Czasu W Misjach

Zegar zaczyna odmierzać czas dopiero wtedy, gdy wsiądziesz do samochodu. Jeśli masz problemy by się wyrobić, udaj się do miejsca docelowego na piechotę i dopiero w jego pobliżu pożycz samochód lub skorzystaj z budki telefonicznej. Gdy wsiądziesz do samochodu będziesz miał pełny limit czasu na pokonanie krótkiego dystansu.

Święta Na Ekranie

Zmień datę w konsoli na Święto Dziękczynienia (czwarty czwartek listopada każdego roku), Halloween lub Boże Narodzenie, a gra zmieni wygląd odpowiednio do daty.

Samochodzik Sterowany Radiem

Na ostatnim poziomie Homera można zdobyć samochodzik sterowany radiem. Znajduje się on niedaleko Krusty Burgera obok którego stoją wozy strażackie. IdĽ do drugiego z nich i po drabince wejdĽ na jego dach. Znajdziesz na nim samochodzik i aparat – zniszcz go, a będziesz mógł poszaleć nowym wózkiem.

Lepszy Start

Przytrzymaj gaz, hamulce zwykłe i ręczny – koła zaczną buksować aż pojawią się małe płomienie. Wtedy puść oba hamulce a wystartujesz z całkiem niezłym przyspieszeniem.

Screeny z The Simpsons Hit And Run (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?