Black & White (PC)

ObserwujMam (93)Gram (31)Ukończone (21)Kupię (8)

Kody do Black & White (PC)


bigboy177 @ 23:13 13.03.2014
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Jako takich kodów do Black & White nie ma, możecie natomiast skorzystać z opisanych poniżej sztuczek, aby zmienić przebieg rozgrywki, albo uzyskać jakiś ciekawy efekt.

Zmiana Twoich wpływów:

Jeśli chcesz zwiększyć swoje wpływy znajdź katalog, w którym zainstalowałeś grę, a następnie poszukaj plików Land1 i Land2 (pamiętaj aby zrobić kopię zapasową, zanim przystąpisz do edycji).

Otwórz wspomniane pliki notatnikiem, a następnie znajdź w nich linie:

SET_TOWN_INFLUENCE_MULTIPLIER(1.000000)
SET_PLAYER_INFLUENCE_MULTIPLIER(1.000000)

I zmień wartości w nawiasach na 99999999. Teraz pozostaje zapisać zmiany i odpalić grę. Od tej pory, wpływy Twoje oraz Twojego miasta będą istotnie poszerzone.

Własne imiona dla mieszkańców:

Jeśli chcesz nadać nowe imiona wszystkim mieszkańcom, znajdź plik names.txt w katalogu, w którym zainstalowałeś grę, otwórz go w notatniku i zmieniaj zamieszczone tam wpisy. Pamiętaj aby zrobić kopię zapasową pliku, na wypadek gdybyś chciał wrócić do pierwotnych ustawień.

Prima aprilis:

Jeśli zagracie w Black & White w dniu 1 kwietnia, czyli w prima aprilis, to chowaniec, spacerując będzie zostawiał uśmiechnięte buźki, zamiast śladów stóp.

Trąba powietrzna:

Chwilę po rozpoczęciu gry, po tym, jak aniołek i diabełek przestaną rozmawiać, zacznij poruszać kursorem myszki w kółko, a w pewnym momencie, piekielny przyjaciel będzie w tarapatach.

Screeny z Black & White (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?