Nasze uszanowanie, Mieszczaninie! Jesteś tu, bo chcesz wziąć udział w konkursie związanym z filmem Glass, który od dnia 18 stycznia można obejrzeć w kinach w całej Polsce. Ten wyjątkowy obraz przygotowany przez reżysera filmów Niezniszczalny oraz Split zamknie opowieść w nich rozpoczętą, ale to nie oznacza, że jeśli nie oglądałeś poprzedników nie będziesz się dobrze bawił. Wręcz przeciwnie! Weź udział w naszej zabawie i koniecznie idź do kina. Jeśli Glass będzie co najmniej tak dobry jak Niezniszczalny oraz Split dostaniemy kolejne wyjątkowe osiągnięcie kinematografii.

Przewiń stronę myszką, aby dowiedzieć się więcej, zarówno o filmie, jak i zabawie!

Advertisement

Glass stanowi kontynuację wydarzeń, jakie mieliśmy okazję ujrzeć w filmie Split. Główny bohater Niezniszczalnego, David Dunn odgrywany przez Bruca Willisa, postanawia wyruszyć w poszukiwania Kevina Wendella Crumba, w którego wciela się James McAvoy. Crumb, osoba dookoła której toczyły się wydarzenia w Split, zna już swoją finalną osobowość - Bestię, z którą Dunn musi się zmierzyć. Sytuację dodatkowo komplikuje trzeci bohater, Elijah Price odgrywany przez Samuela L. Jacksona, który posiadać może sekrety potrzebne obu mężczyznom. Czy wyjątkowa moc Dunna - niebywała wytrzymałość na obrażenia - pomoże mu zwyciężyć?

Glass to trzeci film i zarazem zwieńczenie dość luźnej trylogii, zapoczątkowanej przez Niezniszczalnego. Podobnie, jak w przypadku dwóch wcześniejszych obrazów, za reżyserię oraz scenariusz odpowiada uznany w branży M. Night Shyamalan, który zasłynął między innymi za sprawą Szóstego Zmysłu. Jego kolejne dzieło, Glass, w rodzimych kinach znajdziecie od 18 stycznia 2019 roku.

Wiesz już co nieco na temat filmu Glass, a zatem nadeszła pora na to, abyśmy przedstawili Ci szczegóły dotyczące naszego konkursu. Konkursu, w którym do wygrania jest 6 zestawów filmów Niezniszczalny oraz Split na płytach Blu-ray. Aby zgarnąć jeden z nich wystarczy kierować się rozpisanymi poniżej wskazówkami.

Zadanie konkursowe jest stosunkowo proste. Wystarczy być zalogowanym na naszym portalu, a potem po prostu przeglądać jego strony - czytać recenzje, wiadomości, poradniki itd. W pewnym momencie na ekranie może pojawić się komunikat, że gdzieś na stronie, na której właśnie jesteś zaczaiła się Bestia - twoim celem jest znalezienie jej sylwetki (może być bardzo słabo widoczna) i kliknięcie w nią. Osoby, które namierzą najwięcej Bestii wygrają wspomniane zestawy, a licznik zawierający Twój wynik widnieje w polu obok.

Znalezione Bestie:Nie udało Ci się namierzyć jeszcze żadnej Bestii.
Nie poddawaj się jednak, na pewno czyha ona na Ciebie na naszych podstronach!Zasady w skrócie i regulamin:

  1. Regularnie zaglądaj na łamy portalu i, będąc zalogowanym, wędruj po naszych stronach.
  2. W pewnym momencie na ekranie zobaczyć możesz komunikat o tym, że przyczaiła się na Ciebie Bestia.
  3. Rozejrzyj się dokładnie po stronie, na której aktualnie jesteś i staraj się odnaleźć sylwetkę Bestii.
  4. Kliknij w nią, aby zwiększyć liczbę znalezionych Bestii oraz swoją szansę na zwycięstwo.
  5. Zabawa trwa do 25 stycznia 2019 roku, do godziny 23:59, a zwycięży 6 osób, które namierzą i klikną w największą liczbę Bestii.
  6. Do wygrania jest 6 zestawów filmów Niezniszczalny i Split na Blu-ray.
  7. Wyniki konkursu ujawnimy do 7 dni po jego zakończeniu, a nagrody wyślemy do 14 dni od ogłoszenia wyników.
  8. Ze zwycięzcami skontaktujemy się poprzez system prywatnych wiadomości portalu MiastoGier.pl.
  9. Organizatorem zabawy jest portal MiastoGier.pl.
  10. Wszelkie pytania dotyczące zabawy należy kierować pod adres konkursy[małpa]miastogier.pl.