Problemy z grami

Problemy z Tomb Raider: Legenda

● Crystal Dynamics, Inc. ● 07.04.2006
Cześć. Ukończyłem grę. Jednak nie w 100%. Może ktoś z was wie gdzie w posiadłości Croftów jest Hak energetyczny i lornetka.?
Cześć mam problem z trzecim bossem "upiorem".Jestem w pomieszczeniu gdzie na środku stoi działo magnetyczne. Normalnie jak strzelam w Upiora to nic mu nie robię (tam trochę ale zaraz ma całe życie). A kiedy chcę podejść do działka to wybuchają jakieś bomby. Chyba każdy kto przeszedł grę wie gdzie odbywa się walka z trzecim bossem. //Co chwila coś xD\\
Zeskoczyłem (jak to jest na początku misji). Zabiłem wszystkich i są dwie bramy. Żadna nie jest otwarta. Wszystkie drzwi (nawet od budynków) są zamknięte. A tam gdzie są otwarte to się rozglądam i żadnego przełącznika nie widzę. Proszę o odpowiedzi.
Witam. Znowu mam problem z przejściem.Nie wiem gdzie mam iść. Napiszcie, albo dodajcie własne screeny w tej świątyni. Rozglądam się wszędzie, jednak mogę się tylko cofnąć się lub spaść. Proszę o odpowiedzi.
Witam. Mam problem z mechanizmem. Jestem w środku jakiejś świątyni, jest tam jedna kula i trzy mechanizmy. A więc tak prowadzę kulę na jeden z mechanizmów. Wchodzę na niego i zrzucam drugą kulę na dół. Drugą kulą otwieram drugi mechanizm gdzie są drabiny. Jednak są zbyt wysoko i Lara tam nie doskoczy. Postanawiam uruchomić trzeci mechanizm gdzie wychodzi jakiś "kot" czy coś w tym stylu jednak nic z tym kotem nie mogę zrobić. Jeśli chcecie mogę zrobić Screena. Proszę o odpowiedź.