Strona główna » Ważne tematy » Podgląd tematu
Moja krytyczna opinia - Miastogier.pl

Offline
kowalcook //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Tambylec ]0 kudos
UWAGA CHCĄC COŚ ODPOWIEDZIEĆ W TYM WĄTKU PRZECZYTAJ PIERWSZY POST BARDZO UWAŻNIE!

Witam,
zwracam się z prośbą do was, abyście w tym wątku wyładowali swoje frustracje (czyli co was najbardziej wkurza), związane z nową odsłoną Miasta Gier, zarówno część community (blogi, forum, liga, społeczność, ogłoszenia etc.), jak i elementy zawierające informacje o grach.
Dokładnie chodzi o to, co wam się tu najbardziej nie podoba i co wg was koniecznie trzeba poprawić. Mowa tu zarówno o kwestii technicznej, merytorycznej, wizualnej jak i samej funkcjonalności.

Co najważniejsze chodzi TYLKO O KRYTYKĘ , bez postów typu to m się podoba, to jest dobre rozwiązanie itp.
Po drugie prosiłbym o NIE KOMENTOWANIE postów innych NAWET JAK NIE ZGADZACIE się ich opinią . Posty takie będę OSOBIŚCIE usuwał.

Moderację natomiast proszę aby potraktowała ten wątek bardzo pobłażliwie i reagowała tylko i wyłącznie na posty zawierające bardzo ostre wulgaryzmy, inną moderacją w tej części zajmę się osobiście.

Możecie pisać kilka postów ze swoimi uwagami, każda nawet najbardziej krytyczna uwaga jest przez nas bardzo mile widziana. Macie pełną abolicję aby sobie ulżyć i napisać co myślicie o rozwiązaniach.

My ze swojej strony jako redakcja również nie będziemy komentować tego co będziecie pisać, chciałbym aby ten post traktowany był jak książka zażaleń Uśmiech

Będziemy się ew ustosunkowywać do elementów bardzo sporadycznie i to tylko poprzez edycję wpisu dnego posta i dopisaniu uwag redakcyjnych, nic poza tym.

Offline
Hiddenus //grupa Mieszczanie » [ Niewolnik (exp. 8 / 10) lvl 1 ]0 kudos
Mnie denerwuja zmiany tego serwisu. Aktualna wersja jest jak Windows Vista... Czyli Cenzura i duzo wymaga.
Ja na swoim Macintoshu PPC 733 MHz czekam 20 minut, az strona przestanie sie wczytywac i bedzie teoretycznie dzialac (rownie dobrze mozna to nazwac pokazem slajdow). Zmiencie te cholerstwo, bo chec grania nie oznacza odrazu, ze ktos ma komputer, ktory wyjdzie dopiero za dwa lata. Nie ktorzy moga miec slabsze poki nie kupia nowszych. Smutny

Powtarzam jeszcze raz:
Poprawcie wersje tego serwisu na wieksza wydajnosc, anizeli jakosc wizualna. Troszke mniej flasha, javy lub cokolwiek tutaj jest (mi spowalniaja obie wymienione, a moze nie tylko mnie).

Offline
voythas //grupa Mieszczanie » [ Giermek (exp. 240 / 300) lvl 7 ]0 kudos
Faktem jest, że JavaScript tutaj nieźle potrafi zamulić. Potrzeba dobrej przeglądarki jak najnowsza Opera 10 Beta czy Google Chrome lub Firefox 3.1 Beta. Tylko one potrafią obsłużyć bardzo sprawnie taką dużą ilość javascriptu.

Chciałbym zauważyć, że podczas wylogowywania nie mam żadnego komunikatu (a może jest tylko na czarno? sprawdzę to później).

Dodatkowo w paru miejscach (np w profilu) zauważyłem teksty czcionką Times New Roman.

Aha i mam taką małą propozycję - może by dać w profilu opcję "light surf" czy coś takiego? Gdzie styl byłby lżejszy dla naszych PCtów i przeglądarek? Sprawdziłem ile MB zżera mi MG podczas pisania tego postu. Jest to aż 70MB ramu w momencie, gdy zakładka jest aktywna, w nieaktywnej jest to 55MB. To dość sporo (to na Google Chrome, nie wiem jak na innych).

Miło by było również pokusić się o funkcję na forum "Oznacz wszystkie jako przeczytane". Przydatna czasem opcja Uśmiech .
Ale ogólnie strona jest bardzo ładnie zrobiona i widać, że ktoś się bardzo napracował nad tym całym CMSem.

Pozdrawiam.

Offline
Rewen //grupa Mieszczanie » [ Rekrut (exp. 492 / 500) lvl 8 ]0 kudos
Najnowszy Firefoks też nie grzeszy, jednak i tak troche mnie denerwuje, jak musze czekać dłuży czas na wczytanie jakieś strony z forum, którą chciałbym obejrzeć w 15sek zajmuje mi 20-25sek... Mam radiówkę także się nie dziwie ;] Lecz kiedyś ten czas był o 5 sek mniejszy.

*Dla jasności: te sekundy które podałem to razem z obejrzeniem stronki, a samo wczytywanie trwa max 5sek, kiedyś wskakiwało mi od razu także dlatego tak napisałem.
**Sorry za te niejasności, ale czasem brakuje mi słów ;]

Offline
mussak //grupa Stara Gwardia » [ Hamster Cry (exp. 1121 / 1600) lvl 9 ]0 kudos
Nie wiem jak to wygląda u innych, ale ja mam problemy z edycją profilu i to w rożnych przeglądarkach. Mówię tu o wstawieniu daty urodzenia (w ogóle nie można nic wpisać), czy zmianie adresu e-mail (nie dochodzi mail z linkiem aktywującym - na pocztę w Interii, nie wiem jak na inne) Puszcza oko


większość opcji zapisu odbywa się metodą ajax (za pośrednictwem języka javascript), często jest tak że jeżeli używa się programów blokujących reklamy, lub też inne które powodują blokowanie komend javascript niektóre opcje mogą nie działać. Niestety nie możemy odpowiadać za to jakie programy instalujecie na swoich komputerach (jeżeli nie masz takiego typu programów, prosimy o kontakt za pomocą formularza w działu POMOC, opisując dokładnie przyczyny problemu, podając wersję i typ przeglądarki, wtedy też indywidualnie postaramy się znaleźć jakieś rozwiązanie tego problemu)
////kowalcook

Offline
tygrysica56 //grupa Wojownicy RPG » [ Legion (exp. 460 / 800) lvl 8 ]0 kudos
U mnie jest wszystko w porządku, poza datą urodzenia. Nie można nic wpisać ani liter, ani cyfr, pole wygląda jak nieaktywne Smutny


tu jak i w przypadku powyżej był problem mały z samym skryptem,
problem został już rozwiązany, przepraszamy za zamieszanie
////kowalcook

Offline
Artur90 //grupa Mieszczanie » [ Wędrowiec (exp. 24 / 30) lvl 3 ]0 kudos
Jest funkcja sprawdzania czy na twoim sprzęcie pójdzie dana gra ale osobiście nie znalazłem jeszcze gry która by miała uzupełnione wymagania sprzętowe. Nawet takie starocie jak fallout nie mają ich podanych. Nie widzę problemu w zajmowaniu się tym osobiście, jeśli nikt z teamu nie ma na to czasu Uśmiech Pozdrawiam

Liczba czytelników: 468316, z czego dziś dołączyło: 1.
Czytelnicy założyli 48583 wątków oraz napisali 649794 postów.