Strona główna » Ważne tematy » Podgląd tematu
Problem z pobraniem gry na nowej aplikacji EA

Offline
KononowicziMajor //grupa Mieszczanie » [ Obywatel (exp. 153 / 200) lvl 6 ]0 kudos
Witam i mam problem z pobraniem gry Jade Empire Special Edition. Jak zwykle klikam na opcje pobierz i wybieram folder i zatwierdzam. Rozpoczyna się pobieranie i oblicza sobie ile tam czasu zajmie pobranie gry i oblicza ile trzeba zarezerwować miejsca na dysku. Po osiągnięciu 18% , i pasek jest na czerwono i wyskakuje informacja o błędzie w pobieraniu i pisze żeby spróbować później. Z żadną inną grą nie mam problemu by ją pobrać. Możliwe że to problem globalny ale wolę się upewnić.Offline
logan23 //grupa Wojownicy RPG » [ Mistrz Kręgu Wody (exp. 6277 / 7200) lvl 12 ]0 kudos
Cytat: KononowicziMajor
Witam i mam problem z pobraniem gry Jade Empire Special Edition. Jak zwykle klikam na opcje pobierz i wybieram folder i zatwierdzam. Rozpoczyna się pobieranie i oblicza sobie ile tam czasu zajmie pobranie gry i oblicza ile trzeba zarezerwować miejsca na dysku. Po osiągnięciu 18% , i pasek jest na czerwono i wyskakuje informacja o błędzie w pobieraniu i pisze żeby spróbować później. Z żadną inną grą nie mam problemu by ją pobrać. Możliwe że to problem globalny ale wolę się upewnić.

Nie wiem kiedy będziesz ale sprawdziłem specjalnie i bez problemu doszło do 20%, jak chcesz mogę sprawdzić, po pracy czy pobierze całą grę.

Liczba czytelników: 475088, z czego dziś dołączyło: 3.
Czytelnicy założyli 52878 wątków oraz napisali 671804 postów.