Muchomorek i KarawanaOffline
TechlandSupport //grupa MiastoGier.pl » [ Pomoc Techniczna Techland ]0 kudos
Witam

Grzyby znajdują się na północny zachód od chatki kobiety która je potrzebuje.


Na załączonym obrazku dokładnie widać to miejsce.Obrazek
ObrazekNatomiast zadanie karawana rozpoczyna się po rozmowie ze spragnionym wędrowcem na pustyni, na moment przed wejściem do oazy złodziei.

Offline
optim //grupa Mieszczanie » [ Stajenny (exp. 38 / 50) lvl 4 ]0 kudos
Co do questu "Karawna" jak jego zakonczyc? w moim przypadku bylo to tak ze po rozmowie z tym spragnionym gostkiem udalem sie w miejsce gdzie jego napadli a potem do oazy zlodzieji i po rozmowie z XXX dowiedzialem sie ze to on a quest mialem nieukonczony ( byl na czarno caly czas) i jak chcialem wrocic do tego spragnionego gostka to nie znalazlem jego.

Offline
TechlandSupport //grupa MiastoGier.pl » [ Pomoc Techniczna Techland ]0 kudos
Odnośnie questa z karawaną:
Na poniżej załączonych zdjęciach, pokazane jest miejsce gdzie można znaleźć karawanę o której opowiada nam spragniony człowiek.

Człowiek ten mówi nam, że karawana została napadnięta, a szczątki jej można znaleźć w północnej części pustyni.
Nagrodą za znalezienie karawany są przedmioty które można znaleźć w obrębie jej szczątków.Obrazek
Obrazek


Offline
optim //grupa Mieszczanie » [ Stajenny (exp. 38 / 50) lvl 4 ]0 kudos
Miejsca gdzie znajduje sie karawana znalazłem bez problemu ale tutaj mi chodzi o to ze na liście żądań cały czas miałem tego questa niedokończonego (byl na czarno). Pytanie brzmi: czy to tak powinno byc (nie da sie ukończyć tego questa) czy jest cos co trzeba zrobic po rozmowie z gostkiem który zlecił napadniecie na tą karawanę w oazie złodziei?

mod. AgraveiN,
warto "myśleć gramatycznie" przed kliknięciem wyślij;)

AgraveiN czep sie kogos innego ;) Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony

Offline
adder1984 //grupa Mieszczanie » [ Wędrowiec (exp. 23 / 30) lvl 3 ]0 kudos
Ja mam jeszcze inaczej.
Gram w tę grę ponownie, tzn. przeszedłem raz i teraz jest znowu to samo tylko na wyższym poziomie.
Jak grałem pierwszy raz to znalazłem spragnionego, dałem mu wody (liksiru) i poszedłem do karawany (cały czas na północ i na końcu na zachód).
Grając teraz na wyższym poziomie znalazłem spragnionego, dałem mu wody. Doszedłem do następnego kamienia runicznego i wyszedłem z gry. Gdy włączyłem ponownie grę, doszedłem do karawany, ale w zadaniach pobocznych w ogóle nie mam karawany, ani na żółto, ani na czarno. Spragnionego oczywiście już nie ma.
Co można teraz zrobić?

Offline
Mantykor //grupa Mieszczanie » [ Niewolnik (exp. 8 / 10) lvl 1 ]0 kudos
Ja też mam problem z tym questem: byłem na pustyni, spotkałem tego gostka i dałem mu eliksir, a po jakimś czasie znalazłem tą karawanę i zabrałem przedmioty. Patrząc w dziennik nie miałem w ogóle nawet na czarno tego zadania napisanego, w ogóle. Potem, o dziwo, dochodząc do ziem elfów aktywowały mi się na czarno (tzn. że do pobrania z okolicy) 3 zadania: to z Naerią, to z tym Łowcą i właśnie Karawana.

Dziwne że właśnie na tamtym etapie te zadanie się dopiero pojawiło, a przeszukując każdy skrawek, każdy metr kwadratowy otoczenia przez całą grę i dochodząc do końca gry nie znalazłem zleceniodawcy.

Widocznie to następny błąd związany z zadaniami pobocznymi, miałem też problem z zadaniem "Trzech Lodowych Olbrzymów", które po zabiciu olbrzymów i odebraniu nagrody nie chciało się zakończyć.

W każdym bądź razie nie ma co się tymi błędami przejmować, bo mają one tylko znaczenie estetyczne, ale przeszukując całą mapę gry nie ma szans nie wykonać jakiegoś questa.

Liczba czytelników: 475681, z czego dziś dołączyło: 4.
Czytelnicy założyli 53562 wątków oraz napisali 674896 postów.