Android: gry, aplikacje, porady

Offline
remik1976 //grupa Akademia Morderców » [ Szef Akademii (exp. 16119 / 16200) lvl 14 ]0 kudos
Zakładam ten temat, abyście mogli się podzielić z innymi tym co warto mieć na swoim smartfonie. Dodawajcie tu ciekawe gry i aplikacje z różnych kategorii wykorzystujące Androida. Dobrze jak do propozycji byłby dodany też jakiś opis lub link.Obrazek
Offline
silverkin //grupa Mieszczanie » [ Lord (exp. 121513 / 130000) lvl 25 ]0 kudos
Założyłem temacik, gdyż spostrzegłem, iż na MG jest kilku forumowiczów, którzy posiadają telefon z systemem operacyjnym Android, a myślę, iż potrzebny jest do tego nowy wątek, gdyż jest to temat rozległy.

//Kto jeszcze posiada, bądź przymierza się do zakupu smartfona z Androidem na MG?

Offline
bat2008kam //grupa Stara Gwardia » [ Hamster: Total War (exp. 49286 / 54800) lvl 17 ]0 kudos
Ja, a dokładniej mówiąc - mój brat ;p
Gram czasem na jego telefoniku, HTC Desire czy coś takiego.

Muszę zmienić sprzęt, bo mam Samsunga Monte i nici z Androida ;(
Myślałem o iPhonie, bo jakby nie patrzeć... To świetny telefon jest. I w cholerę mógłbym pozbyć się PSP, gry na sprzęt Apple by mi wystarczyły.

Offline
silverkin //grupa Mieszczanie » [ Lord (exp. 121513 / 130000) lvl 25 ]0 kudos
Wyrzuć z głowy iP ;p. Mógłbyś jej używać jako konsoli, jednak musiałbyś mieć w pobliżu gniazdko i ładowarkę, bo pograć pograsz, ale potem bateria będzie padaka i połączenia telefonicznego nie odbierzesz.

HTC Desire fajny sprzęcik, rok temu się nad nim zastanawiałem, jednak wolałem przeczekać na cuś lepszego. GPU posiada, więc jakieś tam gry chodzą, jednak w porównaniu do najlepszych smartfonów, demonem prędkości był, ale rok temu.

Jak będziesz chciał wymienić, to podaj budżet, siedzę w tym trochę, to postaram się cuś znaleźć Dumny .

Offline
Dirian //grupa MiastoGier.pl » [ Redaktor ]0 kudos
Fakt, w iPodzie Touch bateria padała mi błyskawicznie podczas grania. Nie wiem czy w iPhone jest lepsza bateria (jest?), ale nawet jeśli to przecież dochodzi do tego dzwonienie czy sms, a to również pożera baterię. Dla przykładu - grając w 3D ajpod padał po około 3 godzinach zabawy, jeszcze krócej, gdy grałem przez sieć. Gierki 2D pozwalają na dłuższą zabawę, o jakieś 1.5h, ale i tak za długo nie pograsz.

A tak w ogóle, słyszeliście o wycofaniu SGS II ze sprzedaży? Niby jakiś patent Samsung naruszył, należący właśnie do Apple. Szkoda wielka, bo telefon świetny, jeden z najlepszych Androidów na rynku, a tu taki cios.

Offline
daemonis //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Ahmed Terrorysta (exp. 529 / 800) lvl 8 ]0 kudos
Ja posiadam Samsunga Ace. Całkiem udany model. Co do oszczędności baterii bo w zasadzie o to teraz w smartfonach toczy się batalia użytkowników, to polecam wyłączenie 3g. Na 2g da się pograć w gry telefon jest aktywny, więc mamy kontakt ze światem a jak chcemy pobuszować w necie to po prostu trzeba włączyć 3g i gitara. W ten sposób w drodze do pracy oszczędzam 1/3 baterii. A dla mnie to sporo. Można zawsze przejść w tryb lotniczy, ale w tedy nie mamy kontaktu z ziemią Uśmiech

Offline
Ravnarr //grupa Growi Bohaterowie » [ Big Boss (exp. 68711 / 82200) lvl 18 ]0 kudos
Ja siedzę cały czas na Wildfire. I o ile sam Android to porządny system, to telefonu zbytnio nie polecam. Może to i HTC, ale najtańszy z dostępnych i najbardziej badziewny. Sam system ma swoje plusy, choć lubi się zawiesić, przynajmniej u mnie.

Liczba czytelników: 475878, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 53940 wątków oraz napisali 676400 postów.