Strona główna » Muzyka » Podgląd tematu
Coma

Offline
Z_o_m_o //grupa Stara Gwardia » [ Hamster\'s Creed (exp. 9211 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
Cytat: Zakeros
Czy ktoś z szanownego grona forum słucha tego świetnego, łódzkiego zespołu rockowego? Ich ostatnia płyta, Hipertrofia jest naprawdę fenomenalna, polecam kawałek Ekhart nawet osobą nie znającym zespołu -> https://www.youtu(...)_YaEtM58Najpierw mi wytłumacz o czym śpiewa wokalista w Piosence SPADAM dokładnie to sprecyzuj dojdziesz do wniosku że o spadaniu. Poza tym pan Rogucki potrafi na scenie przeżywać niezwykłe uniesienia równe z orgazmem nawet gotów jest odbyć tam stosunek, schodzi ze sceny i co ? nic facet nadal funkcjonuje nie przejmuję się że zachowywał się tak i owak i to jest denerwujące poza tym jest zaślepiony swoją sławą uważa się że jest najważniejszy i itp a co było na Węgorzewie 2008 wyszedł na scenę odrazu poleciały barierki , Pomidory i groźby , nikt go tam nie chciał wepchał się na chama. Wybacz nie lubię Akurat tego Polskiego zespołu dla mnie to jest piszczenie dla Nastolatków którzy uważają iż są super bo tego słuchają i ograniczają się tylko do tego zespołu ;/ jest wiele bardziej wartościowych zespołów choćby Riverside który w Polsce nie jest zbyt popularny (już bardziej ) bo śpiewa po Angielsku ale za to jest rozpoznawalny w innych krajach. Pan Rogucki powinien przestać śpiewać . Albo nagrywać takie piosenki jak Demo na poczatku ;p

Offline
Zakeros //grupa Mieszczanie » [ Knecht (exp. 1414 / 2000) lvl 10 ]0 kudos
Eee... To, że trochę dziwnie się zachowuje na scenie, to przyznam ;P Ale jego teksty wcale nie są powierzchowne, Spadam nie opowiada o spadaniu. Tekst tej piosenki to swoista poezja, która dla każdego może oznaczać coś innego... Demo ma akurat wprowadzić nas w klimat całej płyty, tak samo, jak przerywniki w Hipertrofii, niektóre bardzo poruszające, niektóre trochę mniej ;) ale razem tworzą bardzo specyficzną atmosferę.

Offline
seth //grupa Mieszczanie » [ Legionista (exp. 11326 / 20000) lvl 14 ]0 kudos
Coma to gówno Uśmiech

Chodź piosenki ma fajne ... ale za bardzo się przejął Rogucki tym że jest zajebisty ;)

Nie wiem dlaczego wszyscy się podniecają Comą a jak by nie patrzeć jest bardzo dużo zespołów ( zagranicznych ) przy których się bardziej fazuje i bardziej pogłębiam się w tekst przy których to Polskie coś jest Płytkie Uśmiech

To moją ocena, chodź jakaś tam płyta była podoba mi się .

Offline
Degnir //grupa Mieszczanie » [ Stajenny (exp. 41 / 50) lvl 4 ]0 kudos
Szczerze mówiąc nie interesuje mnie zachowanie Roguckiego, to że jego teksty są dla niektórych płytkie też nie.. Za to zaprzeczyć się nie da że naprawdę świetną grają muzykę. Gitara, perkusja.. wokal tworzy całość i jest bardzo przyjemny dla ucha.

Offline
mikhail01 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ El Mariachi (exp. 1049 / 1600) lvl 9 ]0 kudos
Zachowanie wokalisty to jedno, a muzyka zespołu to co innego. Ja lubie ich muzykę, byłem na kilku koncertach i podobało mi się. Powiem szczerze, że nie interesuje się tym co robia muzycy poza graniem, więc na temat Roguckiego się nie będę wypowiadał.

Liczba czytelników: 469151, z czego dziś dołączyło: 8.
Czytelnicy założyli 48864 wątków oraz napisali 650996 postów.