Strona główna » Sport » Podgląd tematu
Co sądzicie o połączeniu Śląska Wrocław i Groclinu DyskoboliOffline
Konto skasowane //grupa Mieszczanie » [ Niewolnik (exp. 0 / 10) lvl 1 ]0 kudos
Jestem szczęśliwym obywatelem Wrocławia oraz wiernym kibicem Śląska i naprawdę irytują mnie tak, hm...no durne propozycje, jak te powyższe ( bez obrazy Kilo i Lama Puszcza oko )

Otóż na 99,9 % klub nazywał będzie się Śląsk Wrocław i to jest jak najbardziej sprawiedliwe...Wrocław ma jakieś 700 tys mieszkańców, Grodzisk Wielkopolski - około 15 tys... We Wrocławiu są dwa stadiony, na których mecze rozgrywał WKS ( znaczy Oporowska ma tutaj rolę dominującą, ale Olimpijski również gościł naszych zawodników)...Dyskobolia ma swój stadionik, o łącznej pojemności, o ile się nie mylę, jakichś 2000 tys miejsc? Dlaczego więc, Grodzisk miałby mieć jakiś większy wkład w tę fuzję? Prezes dostanie jakieś 20 % udziałów, zawodnicy Dyskobolii, hm...Sikora i Przyrowski są jak najbardziej mile widziani, a reszta? Bez obrazy dla zawodników Groclinu, ale Śląsk jest w chwili obecnej tak mocnym zespołem, że i w swoim obecnym składzie jest w stanie zawojować pierwszą ligę...Kto śledzi rozgrywki, przyzna mi rację Puszcza oko

No i cóż...będzie najpewniej podobnie, jak w przypadku połączenia Poznania i Wronek...Wrocław musi tu odegrać rolę dominującą, władze naszego miasta nie pójdą na jakieś znaczniejsze ustępstwa.

Aha i moje stanowisko - zdecydowanie NIE, dla tej symbiozy...ale kto by mnie tam słuchał Dumny

Offline
lama272 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Desperado (exp. 3776 / 4800) lvl 11 ]0 kudos
Wątpię żeby Śląsk dał radę obecnym składem coś zdziałać w 1 lidze i fuzja im wyjdzie na dobre.Ruch miał tak samo,że grał pięknie w 2 lidze a w 1 żałośnie Uśmiech .I nie tylko Przyrowski i Sikora przydadzą się Śląskowi tylko połowa pierwszego składu m.in.Rocki czy Murawki Uśmiech

Offline
Konto skasowane //grupa Mieszczanie » [ Niewolnik (exp. 0 / 10) lvl 1 ]0 kudos
Obejrzyj sobie choć kilka meczów Śląska, popatrz na naszych zawodników i powtórz te słowa Lama...Już pomijając świetne spotkania w lidze, zerknij na pojedynek z pierwszoligową Wisłą, w pucharze ( 2:2, przegraliśmy w karnych dopiero)...WKS ma naprawdę znakomity skład i ze spokojem będzie walczył w przyszłym roku o mistrzostwo oraz europejskie puchary. Nie mówię tego już jedynie jako kibic drużyny, ale również jako człowiek analizujący fakty...Wrocław ma najmocniejszy zespół od lat i nic temu nie zaprzeczy.

Zresztą, zobaczycie w przyszłym sezonie ^^

Liczba czytelników: 475125, z czego dziś dołączyło: 1.
Czytelnicy założyli 52901 wątków oraz napisali 671948 postów.