Strona główna » Sport » Podgląd tematu
Sport - ogólna dyskusjaOffline
Varnis //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ HARDKOROWY KOKSU (exp. 2602 / 3200) lvl 10 ]0 kudos
to ile mi płacicie? ten głos na srebro w ankiecie to mój Szczęśliwy
pozatym jak tu ktoś powiedział, przegrać z brazylią to nie wstyd, ta drużyna jest najlepsza pod każdym względem, a tak czy tak pierwszy raz od 30 lat w finałach i wicemistrzostwo świata....no gratulacje Uśmiech

Offline
MasterTomster //grupa Akademia Morderców » [ Obywatel 2010 ]0 kudos
[quoteSzczęśliwyc1d255eae="varnis"]
pozatym jak tu ktoś powiedział, przegrać z brazylią to nie wstyd, ta drużyna jest najlepsza pod każdym względem,[/quoteSzczęśliwyc1d255eae]

to byłem ja.... Brazylia w siate jest lepsza od Brazylii w noge...

https://www.youtu(...)LP26nKi0
Dodałem to wideo dzisiaj w nocy coś koło 1-szej a teraz już 7 tyś ludzi widzialo. Strzał w dziesiątke. Tak sie zastanawiam ilu ludzi zaciekawi link z końcówki filmu...

Offline
Gilberto //grupa Stara Gwardia » [ GrandTheftHamster (exp. 21623 / 24300) lvl 15 ]0 kudos
Odświeżam ....

Wczoraj w konkursie Pucharu Świataw skokach narciarskich w Zakopanem .... czech Jan Mazoch spadł na bulę i odbijając się kilka razy od ziemi spadł na dół .. Płacz ... obecnie jest nie przytomny i leży w szpitalu w Krakowie ..

Więcej informacji :

Cytat: onet.pl
Czeski skoczek narciarski Jan Mazoch, który uległ wypadkowi w sobotnim konkursie Pucharu Świata w Zakopanem, nadal nie odzyskał przytomności. Lekarze szpitala uniwersyteckiego w Krakowie utrzymują go w stanie sztucznej śpiączki.
"Pacjent został przewieziony do nas wczoraj w godzinach nocnych. Po przyjeździe wykonano tomografię komputerową. Aktualnie utrzymywany jest w stanie śpiączki farmakologicznej" - powiedziała w niedzielę przed południem rzeczniczka prasowa szpitala Anna Niedźwiedzka.

"Czech będzie miał przeprowadzone kolejne badanie tomografii komputerowej, po którym lekarze podejmą decyzje co do dalszego leczenia. Jeśli wszystko będzie postępowało zgodnie z przewidywaniami, jutro lekarze będą próbowali wybudzić pacjenta" - dodała rzeczniczka. Nieoficjalnie wiadomo, że wyniki badań mają być znane około 13.

Niedźwiedzka poinformowała, że stan Mazocha jest stabilny. Jakie konsekwencje spowoduje wypadek, będzie można orzec dopiero po jego przebudzeniu i po przeprowadzeniu badań neurologicznych. Rzeczniczka potwierdziła jednak, że czeski skoczek ma uraz mózgowo-czaszkowy.

W nocy zawodnik trafił ze szpitala w Zakopanem do kliniki neurotraumatologii szpitala uniwersyteckiego w Krakowie - po tym, jak uległ poważnemu wypadkowi podczas zawodów Pucharu Świata na Wielkiej Krokwi. Od wyników dzisiejszych badań będzie zależało, jak dalej będzie leczony zawodnik.

Wiadomo, że u zawodnika nie stwierdzono poważniejszych obrażeń zewnętrznych, górne i dolne kończyny są całe. Na skutek uderzenia o podłoże zawodnik doznał obrzęku twarzy i otarć ciała.

Jan Mazoch uległ wypadkowi w drugiej serii konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem na Wielkiej Krokwi. Tuż po wyjściu z progu spadł pionowo na zeskok, kilkakrotnie odbijając się od niego i stracił przytomność.

Offline
MasterTomster //grupa Akademia Morderców » [ Obywatel 2010 ]0 kudos
Ciekawi mnie czy ten gościu z tego wyjdzie, ale małe szanse mu daje. Tyle dni nieprzytomnym... Sam wypadek wyglądał masakrycznie, to uswiadamia nam jak wątłe jest ludzkie ciało i z nad jakimi siłami chcemy zapanować. Tak samo jest w wypadkach samochodowych... A tu bylo tak jakby on wypadł przez szybe i przyładowal w zmarznietą ziemie przy prawie 100km/h! Podobna historia jak z moim bracholem cztery lata temu... Aż przykro o tym pisac . Życze mu powrotu do zdrowia , albo chociaż narazie odzyskania przytomności.

Offline
Gilberto //grupa Stara Gwardia » [ GrandTheftHamster (exp. 21623 / 24300) lvl 15 ]0 kudos
Słyszałem że zawiniło jego brak doświadczenia .. za bardzo chciał wylecieć do przodu i dostał mocny podmuch wiatru ... a później pustka .. i właśnie dlatego tak się stało ...

Ale takk ... dużo może pójść na Waltera Hoffera Dumny bo coś tam mógł nie dopuścić do odbycia się skoków..a to zrobił i może wylecieć Niewinny

Niewiem ... ale tutaj na organizatorów ... naszych Polskich raczej nie pójdzie ..

Offline
Gilberto //grupa Stara Gwardia » [ GrandTheftHamster (exp. 21623 / 24300) lvl 15 ]0 kudos
Na razie rodzice Mazocha nalegają na przewiezienie go do szpitala w Pradze.
Ale nie rozumiem ich, bo wiedzą że jest on w ciężkim stanie, a przewiezienie go jest nie bezpieczne, a oni nalegają ... Niewinny

P.S. Jeżeli ktoś nie widział tego strasznego wypadku to podaje linka ...
KlIk

Liczba czytelników: 471976, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 50358 wątków oraz napisali 658770 postów.