Strona główna » Sport » Podgląd tematu
Kanały sportowe

Offline
Daerdin //grupa MiastoGier.pl » [ Junior Community Manager ]0 kudos
W tym jakże ambitnym temacie porozmawiajmy o kanałach telewizyjnych, które relacjonują sportowe wydarzenia SzczęśliwySzczęśliwy

A tak na poważnie. Jaki kanał sportowy oglądacie najczęściej? Czy ramówka jest wystarczająca? Macie coś do zarzucenia komentatorom?

Ja osobiście najczęściej oglądam Eurosport, przede wszystkim ze względu na różnorodność. Mają zdecydowanie najbogatszy wachlarz konkurencji. Jest piłka nożna, tenis, piłka ręczna, siatkowa, rugby, sporty zimowe, snooker. Praktycznie wszystko.
Największym problemem tego kanału są wg. mnie niektórzy komentatorzy. O ile większość zna się naprawdę na rzeczy, to niestety część powinna już chyba odejść na emeryturę. Mam tu na myśli Bogdana Chruścickiego, który często nie wie, co dzieje się na skoczni/trasie biegu, myli Morgensterna ze Schlierenzauerem i wzdycha do mikrofonu.

Za to wielki szacunek dla duety Wyrzykowski & Jaroński, dla których można oglądać transmisje tylko dlatego, by posłuchać ich tekstów Szczęśliwy

Troszkę żałuję, że nie mam Canal + Sport, bowiem są tam najbardziej znaczące ligi, ale na pocieszenie jest Bundesliga w Eurosporcie 2.Offline
Daerdin //grupa MiastoGier.pl » [ Junior Community Manager ]0 kudos
Cytat: gracz12543
To że puszczają dokumenty sportowe to dobrze ale brak jest relacji na żywo. Pamiętam jak wchodziło TVP Sport to było obiecywanie że będie same na żywo a tu widać
Niektóre stare transmisje są ciekawe, jednak za dużo tam gadania w studio, a za mało sportu.

Offline
Stefanek666 //grupa Wojownicy RPG » [ Arkham (exp. 65 / 80) lvl 5 ]0 kudos
Najczęściej oglądam oba Eurosporty, ze względu na to, że jako jedyni pokazują dość sporo Snookera, i to ze świetnym komentarzem. Drugi w kolejności jest nsport, jako jedyni pokazują wszystkie mecze LM. Trzeci Sportklub, ale tylko dlatego że transmitują Puchar Anglii i MotoGP.

Offline
Daerdin //grupa MiastoGier.pl » [ Junior Community Manager ]0 kudos
Pozwolę sobie odświeżyć nieco temacik.

Jak zapewne część osób już wie, Eurosport stracił prawa do transmisji igrzysk olimpijskich, zarówno tych letnich, jak i zimowych. To niestety oznacza, że większość widowni będzie skazana na TVP, gdzie często poziom komentarza jest poniżej wszelkiej krytyki.

Wielka szkoda, że Eurosport nie znalazł wystarczająco dużo pieniędzy na wykupienie praw, bo komentatorów mają naprawdę profesjonalnych.

Offline
denilson //grupa Akademia Morderców » [ Szef Akademii (exp. 17519 / 24300) lvl 15 ]0 kudos
Trochę szkoda z Igrzyskami bo jak ą to właśnie na Eurosport oglądam. Tak jak wspomniałeś komentatorów mają bardzo dobrych, a wachlarz dyscyplin też jest spory, które pokazuję.

Co do mnie to obecnie rzadko oglądam bo rzadko jestem w domu. Jednak jak jestem to włączę sobie Eurosport, albo czasami Extreme Sports.

Liczba czytelników: 473555, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 51413 wątków oraz napisali 665055 postów.