Strona główna » Sport » Podgląd tematu
Ekstraklasa i inne polskie ligi

Offline
gregory16mix //grupa Akademia Morderców » [ Obywatel 2012 ]0 kudos
Temat zdecydowałem się założyć, gdyż temat ogólny Piłki Nożnej zszedł już dość dawno na temat o LM. W tym chciałbym aby rodziły się dyskusje o aktualnych wydarzeniach w polskich ligach głównie ekstraklasie .
Proszę nie pisać postów typu: "Jestem za Wisłą, Lechem, Śląskiem i innymi" od tego jest temat: "Kto jakiego klubu kibicem" .
Chciałbym aby dyskusje były podejmowane na szeroki temat piłki nożnej i kibicowania w polskiej lidze.

Na początek warto zacząć od tematu zbierania podpisów pod obywatelskim projektem ustawy zmieniającej aktualną ustawę o bezpieczeństwie imprez masowych. Bo o stadionach w ostatnim czasie głośno, ale nie wielu do końca wie o co chodzi. Chce by społeczność MG nie wierzyła w żyjący stereotyp fanatyka jako chuligana.
Szczegóły odnośnie ustawy TUTAJ . Kto jest kibicem, kibolem (fanatykiem) powinien wiedzieć o co chodzi. Kto nie wie, zachęcam do wspierania kibiców w walce o normalność na stadionach Uśmiech

Warto też wspomnieć, że jesteśmy po 9. kolejce a tabela prezentuje się tak:

Obrazek


Źródło tabelki ekstraklasa.netOffline
Dirian //grupa MiastoGier.pl » [ Redaktor ]0 kudos
Ja tam jestem ciekawy co Pasieka wyczaruje w Cracovi. Arkę praktycznie sprowadził do pierwszej ligi, ściągając pełno zagranicznych zawodników, którzy grali gorzej od bardzo przeciętnego polskiego kopacza. Chociaż te transfery to nie tylko jego widzimisię, no ale mniejsza z tym, bo już na szczęście Nemec posprzątał te brudy. Btw. Mila ładnego wolnego wbił Poloni ;)

Liczba czytelników: 475105, z czego dziś dołączyło: 3.
Czytelnicy założyli 52892 wątków oraz napisali 671875 postów.