Strona główna » Filmy i seriale » Podgląd tematu
Jakie filmy ostatnio oglądaliście?

Offline
geass //grupa Growi Bohaterowie » [ Batman (exp. 1135 / 1600) lvl 9 ]0 kudos
Godzilla: King of the Monsters. Dziś wróciłem z seansu i było nadspodziewanie dobrze. Pamiętam że tą chyba z 2014 wspominam tak, że nawet niespecjalnie coś z tego filmu pamiętam. W tym było kilka naprawdę ciekawych scen. Fabuła jest nawet ciekawa jak na tego typu film. Najważniejsze, że nie jest przegadany. Naprawdę dużo się dzieje. A to duży plus.
Wykonany jest naprawdę bardzo dobrze. Jest na czym zawiesić oko. Graficy naprawdę wykonali kawał świetnej roboty. Natomiast jako minus... Na pewno typowo Hollywoodzkie badziewie typu, że już coś się miało wydarzyć, ale w ostatniej chwili... Czy kilka innych naiwnych scen.
Natomiast jako całość film jest godny polecenia, chociażby dla samych efektów specjalnych. Gdybym miał ocenić, dałbym takie 7/10. Ale to tylko za typowe dla Hollywoodzkich produkcji idiotycznych scen. Reszta naprawdę super.

Offline
Uxon //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Kuba Rozpruwacz (exp. 5969 / 7200) lvl 12 ]0 kudos
"Midsommar". Przepiękne plenery i zdjęcia, świetna, nastrojowa muzyka, oryginalny pomysł, świetny początek i szalenie wiarygodna Florence jako Dani. Tyle plusów. Do tego niedorobiony i kulawy scenariusz, chaotyczny, z niedomkniętymi wątkami, sztampowi do bólu bohaterowie, z którymi nie dało się zżyć, a tym bardziej ich polubić (poza Dani) i problem z tożsamością filmu. Reklamowany jako horror/dramat, a wyszła z tego czarna komedia, im dłużej trwająca, tym bardziej zabawna, z totalnie komicznym zakończeniem. Reżysera tak poniosło, że aż przekroczył granice groteski, przez co często robiło się po prostu śmiesznie. Aster wielokrotnie w trakcie filmu dobrze tworzył klimat, tylko po to, by za chwilę równie udanie go zabijać.

Ogólnie jako horror 3/10, jako czarna komedia 6/10, w sumie naciągane 5/10

Liczba czytelników: 468781, z czego dziś dołączyło: 11.
Czytelnicy założyli 48725 wątków oraz napisali 650474 postów.