Strona główna » Filmy i seriale » Podgląd tematu
Film na podstawie gry

Offline
simon1812 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Ahmed Terrorysta (exp. 739 / 800) lvl 8 ]0 kudos
Gra na podstawie filmu...taki temat był (to pamiętam) w wyszukiwaniu nic nie znalazłem na ten temat który zakładam. A temat jest ciekawy.
To pisze.
Tomb raider ... zaskowyczałem w kinie jak zobaczyłem ,że moja miłość (Angelina Jolie) skacze jak Lara (moja druga miłość).
Końcowa scena Dooma ...czad , extra nawiązanie do gry (choć film średni)
i ostatni mój typ godny uwagi Resident z M. Jovovich. bardzo ciekawa adaptacja jeszcze lepszej gierki.


czekam na dalsze wypowiedzi (i mam nadzieję, że Lama nie znajdzie już istniejącego takiego tematu) Szczęśliwy Szczęśliwy

Offline
Cabe //grupa Stara Gwardia » [ Hamster Raider (exp. 1907 / 3200) lvl 10 ]0 kudos
Ha! A propo twórczości Uwe "tytana kinematografii" Bolla, widziałem ostatnio film na podstawie gry pod tytułem "House of the Dead II". Byłem święcie przekonany, że to jego dzieło... i okazało się, że nie! Wygląda na to, że Boll nie ma monopolu na pierniczenie filmów opartych na grach.
O co w filmie chodzi? Zdrowo szurnięty naukowiec z jakiegoś uniwersytetu próbuje przywrócić do życia martwych, a za króliki doświadczalne służą mu studenci, których zabija. W wyniku tego w kampusie wybucha epidemia zombich dzielny rząd amerykański wysyła grupę... specjalistów, jak mi się wydaje, aby pobrali... emm... próbkę jakiegoś zombi, który ma coś czego nie mają żadni inni zombi, cholera wie po co im to. Cały film to po prostu jedna wielka zabawa w berka skrzyżowanego z podchodami i wielkimi poszukiwaniami kluczy do drzwi, zagubionych członków drużyny, zagubionych kluczy, zagubionych próbek od tego specjalnego zombi, ponownie zagubionych próbek od wspomnianego właśnie zombi, a potem i tak pojemnik w którym to trzymali się rozbija. Imbecyle.
Dla formalności tylko napiszę, że rolę głównej cizi, która dowodzi oddziałem i bez której taka produkcja odbyć się nie może, gra Emmanuelle Vaugier, co nie świadczy dobrze o niej. Ach, i wiecie, ze zagra ona także w filmowej interpretacji Far Cry? I zgadnijcie, kto będzie reżyserem?

Liczba czytelników: 465583, z czego dziś dołączyło: 4.
Czytelnicy założyli 47911 wątków oraz napisali 646133 postów.