Strona główna » Gry MMORPG » Podgląd tematu

The Elder Scrolls Online (PC)

ObserwujMam (10)Gram (5)Ukończone (1)Kupię (7)

The Elder Scrolls Online PC - komentarze

Offline
Krru //grupa Mieszczanie » [ Knecht (exp. 1844 / 2000) lvl 10 ]0 kudos
W The Old Republic brakuje rozwiązań, które są standardem w innych grach MMO. Nie ma np. możliwości zmiany wyglądu postaci po jej utworzeniu. Jednak największą bolączką Star Wars są limity (na posiadaną walutę czy dwugodzinne oczekiwanie na możliwość ponownego użycia funkcji szybkiej podróży) podczas gry free-to-play.

Offline
melman123 //grupa Stara Gwardia » [ Hamster:Blood Money (exp. 3282 / 4800) lvl 11 ]0 kudos
Brak zmiany wyglądu mi nie przeszkadzał. Trzeba myśleć jak się robi postać Dumny Co do ograniczeń jako F2P, wypowiedziałem się dokładniej w temacie o TORze, ale w skrócie przeszkadzał mi głównie brak autoryzacji artefaktów i limit misji kosmicznych. Jeśli już chce się w ten endgame pobawić to trzeba dokupić nieograniczony wstęp na warzony i flashpointy. Zawsze można wykupić do tego wszystkiego unlocki które w przeliczeniu kosztują ok. 15-20 dolarów.

Offline
frycek88 //grupa Wojownicy RPG » [ Fiery Thunder (exp. 965 / 1600) lvl 9 ]0 kudos
To będzie super gra. Nie mogę wręcz się jej doczekać. Swoją drogą to będzie pierwsze mmo w jakie zagram. Mimo wszystko, świat tamriel mnie urzekł na całego jak grałem jeszcze w Morrowinda. Od tamtej pory kupuję wszystko co jest TES'em. Trochę szkoda jedynie że nie będzie można kupować sobie domów tak jak w poprzednich grach serii. To była fajna opcja która wyróżniała TES od innych gier tego typu.

Liczba czytelników: 465567, z czego dziś dołączyło: 2.
Czytelnicy założyli 47910 wątków oraz napisali 646114 postów.