Strona główna » Gry MMORPG » Podgląd tematu
Torchlight PC - komentarze

Offline
Fox46 //grupa Wojownicy RPG » [ Czempion (exp. 148091 / 8388600) lvl 20 ]0 kudos
Świetna gra bardzo klimatyczna muza też przypomina mi o dawnym Diablo jedynie co mnie w niej się nie podoba to grafika typowa z Fable :/ nie lobię takiej bajkowej grafiki ale bądź co bądź przeżyję gra sporo nadrabia i przebija inne tego typu produkcję w końcu tworzyli ją byli ludzie z Blizzarda bardzo fajna gierka niby 700mb aa cieszy bardziej niż jakaś gierka 7 gigowa. Sam gameplay gry jest bardzo dobry i gra dostarczy nam więcej zabawy niż byśmy się spodziewali

Offline
onetoe //grupa Wojownicy RPG » [ Arkham (exp. 73 / 80) lvl 5 ]0 kudos
Niejaki bat2008kam z topicu o D2 zainteresował mnie tą gierką. Fakt, zupełnie inna oprawa graficzna, ale miodność OK. Teraz już można spokojnie dotrwać do premiery D3. Brawo dla kolesi, że nie tworzyli 333stego klona diablo, zrobili to po swojemu, lepiej, lub gorzej, nieźle wyszło. Gdyby jeszcze podnieśli stopień trudności to kto wie... (przegapiłem premierę, ktoś przypomni z życzliwych starców?)

Offline
Elianne //grupa Mieszczanie » [ Niewolnik (exp. 7 / 10) lvl 1 ]0 kudos
Wciągająca to mało powiedziane. Ciekawa grafika, kolorowa - przypomina mi nieco WoW'a (nic dziwnego, w końcu pracowali nad nią ludzie z Blizzarda), choć tutaj mamy rzut izometryczny. Dźwięk to również robótka Blizzarda, więc jest co posłuchać. Jedyny minus to brak multiplayer/LAN.

Liczba czytelników: 468349, z czego dziś dołączyło: 9.
Czytelnicy założyli 48596 wątków oraz napisali 649830 postów.