Ratchet & Clank 2016 (PS4) - komentarze

Offline
MicMus123456789 //grupa Wojownicy RPG » [ Obywatel 2011 ]0 kudos
Bardzo wciągająca i przyjemna gra. Poszczególne etapy nie są za długie, a każda planeta to inny styl gry, nie ma tu mowy o monotonii. A dzięki szerokiemu wachlarzowi uzbrojenia walka nigdy się nie nudzi - szczególnie miło posłuchać co ma do powiedzania Pan Zurkon xD Do tego polski dubbing wypada naprawdę dobrze przez co miałem wrażenie, że oglądam film animowany, a nie gram w grę DumnyOffline
dabi132 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Lord Sith (exp. 11277 / 16200) lvl 14 ]0 kudos
Gra świetna i warto spędzić przy niej te kilkadziesiąt godzin. Grafika bardzo ładna, a sam gameplay daje dużą frajdę. Każda z broni dostępnych może być rozwijana aby poprawić jej zasięg czy też zadawane obrażenia co bardzo lubię w grach. Modele postaci przyjemne dla oka, nie ma się do czego przyczepić. Insomniac stanął na wysokości zadania.

Offline
Loczek3545 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Desperado (exp. 4472 / 4800) lvl 11 ]0 kudos
Nie spodziewałem się, że po kupnie PS5 pierwszą grą którą przejdę będzie właśnie Ratchet... Najlepsze jest to, że dawno tak dobrze się nie bawiłem Szczęśliwy . Mega odskocznia od "poważniejszych" tytułów. Fabularnie jest ciekawie, ale to gameplay robi robotę. Masa broni, przeciwników i ciekawe lokacje. Graficznie jest bardzo ładnie no i dysk w PS5 robi robotę- ekrany wczytywania pojawiają się dosłownie na 2 sec. Jedyne do czego mogę się przyczepić to brak zapadającego w pamięć soundtracka, przynajmniej mogliby zarzucić coś ciekawego przy starciach z bossami Dumny . Ogólnie bardzo dobra gierka, która zdecydowanie polecam no i oczywiście czekam na nową przygodę Szczęśliwy .

Liczba czytelników: 471469, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 50022 wątków oraz napisali 655990 postów.

Advertisement
 X