Knack PS4 - komentarze

Offline
Pietek=) //grupa Stara Gwardia » [ Final Hamster (exp. 6341 / 7200) lvl 12 ]0 kudos
Pomimo kiepskich recenzji postanowiłem zakupić Knack'a za grosze i uważam że zrobiłem dobry interes. Nie wiem czego oczekiwali recenzenci od tej gry ale jak dla mnie jest ok i jak na startową grę nowej konsoli Sony, Knack daje rade.
Robimy w koło to samo ale jakoś przyjemnie się gra i to pewnie m.in. dlatego że gra jest trudna jak i posiada zchrzanione checkpointy, które nie raz zmuszają nas do powtórnego zmagania się z oponentami ale tym razem z utraconymi kryształami.
Najładniej preznetują się obszary otwarte choć oczywiście też nie są jakioś specjalnie ładne ale w porównaiu do tych zamkniętych bardziej cieszą oko. Humoru w grze za wiele nie ma a historia jest za prosta by jakoś specjalnie się nią przejmować. Motywy muzyczne też nie powalają choć momentami odgłosy przyrody nieco relaksują.
Ogólnie gra jest za trudna dla maluchów a za banalana ( w sensie rozgrywki, histori itp. ) dla dorosłych więc osobiście grę ukończę i pewnie sprzedam bo po raz kolejny nie zasiadłbym do Knack'a okłąmując się że jest w miarę dobrze.

Kto wie?
bigboy177 //grupa MiastoGier.pl » [ Redaktor Naczelny ]0 kudos
Cytat: Krru
Ciągle nie ma recenzji? Pewnie nikt z redakcji MG nie chce zmęczyć tej gry. Szczęśliwy

Nasze PS4 ducha wyzionęło Smutny dlatego też nie ma jeszcze testu samej konsoli, ciekawi mnie jak sprawnie działa serwis Sony. Jak tylko maszyna do nas wróci będzie i recka Knack i test konsoli z relacją z jej serwisowania.

Offline
sebogothic //grupa Mieszczanie » [ Knecht (exp. 1595 / 2000) lvl 10 ]0 kudos
Szczerze powiedziawszy to oglądając gameplaye nie spodziewałem się niczego specjalnego i sądziłem, że gra mnie szybko znudzi. Mimo wszystko, iż Knack jest dość powtarzalny to dosyć fajnie przechodzi się kolejne etapy i gra się przyjemniej niż to wygląda, gdy oglądamy gameplaye. To bardziej nawalanka niż platformówka, bo skakania tu jak na lekarstwo. Za to przez większość czasu walczymy z różnymi przeciwnikami. System walki za bardzo skomplikowany nie jest, ale to właśnie rozgryzanie poszczególnych przeciwników i decydowanie kogo najpierw pokonać najbardziej przyciąga.

Liczba czytelników: 465586, z czego dziś dołączyło: 7.
Czytelnicy założyli 47914 wątków oraz napisali 646138 postów.