Strona główna » Gry dla dzieci » Podgląd tematu
Jak zapisać postęp w grze ?

Offline
heyhops //grupa Mieszczanie » [ Niewolnik (exp. 1 / 10) lvl 1 ]0 kudos
Witam,
Jak zapisać postęp w grze LittleBigPlanet 3 na PS4 ? Dziecko gra jakiś czas i przechodzi do kolejnego etapu. Na drugi dzień włącza grę i musi grać od początku, czyli samouczek o podstawach poruszania się i etap na jakimś samolocie i tak w kółko..... Czy można zacząć grę od razu od kolejnego etapu, skoro pewne etapy przeszło się już wcześniej ? Jak to zrobić ?
Offline
guy_fawkes //grupa Stara Gwardia » [ Hamster\'s Creed (exp. 8662 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
A czy na konsoli jest poprawnie założone konto użytkownika albo też profil w samej grze? Poza tym PS4 można usypiać z uruchomioną gry i kontynuować później zabawę dokładnie tam, gdzie się ją skończyło. I to bez ekranów ładowania i innych niedogodności.

Offline
mrPack //grupa Wojownicy RPG » [ Postowy Huragan (exp. 3164 / 3200) lvl 10 ]0 kudos
Z tego co wyszukałem wynika, że problem z zapisami postępu w tej grze występował od premiery. Rozwiązaniem miała być aktualizacja obejmująca poprawki różnych błędów w tym tych z niepoprawnym zapisywaniem. Jeśli gra po jej instalacji nie była aktualizowana, to sugerowałbym by to zrobić. W tym celu wystarczy podłączyć konsolę do internetu, a aktualizacja powinna pobrać się sama lub wykonać to ręcznie poprzez wciśnięcie przycisku OPTIONS na ikonie gry w menu konsoli i wybranie: Sprawdź dostępność aktualizacji. W czasie pobierania oraz instalacji poprawki najlepiej poczekać i nie uruchamiać gry.

Liczba czytelników: 475109, z czego dziś dołączyło: 1.
Czytelnicy założyli 52893 wątków oraz napisali 671881 postów.